Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Kobieta

Artykuły

Kobieta


zapach

Wiosna to czas zmian, nowych kolorów, kwitnienia, a co za tym idzie – czas nowych, świeżych zapachów . Wiosną dni są coraz dłuższe, słońce świeci coraz częściej, dzięki czemu mamy lepszy nastrój i ogarnia nas chęć działania. Dlatego warto w tym okresie zmienić nuty zapachowe naszych perfum. »

Ocena: 25
Komentarze (0)

perfumy dla niej

Sweter chłopaka, przyduże kardigany i blada skóra: lata 90 oficjalnie powróciły do łask. Jeśli wydanie 1000 pln na wytarte spodnie sprawia Wam ból, perfumy unisex mogą być rozwiązaniem dla tych z Was które chcą się wbić w „dwupłciowy” trend bez wymiany całej garderoby. »

Ocena: 0
Komentarze (16)

perfumy

Pożegnaliśmy stary rok, a nowy powitaliśmy ciepło, z optymizmem i garścią postanowień. Zaczyna się coś nowego, kolejne dwanaście miesięcy, z którymi wiążemy nowe plany, nadzieje i marzenia. Na wielu z nas czeka dużo zmian: np. nowe mieszkanie, dom, praca, kurs. W związku z tym może pokusić się też o zmianę wizerunku albo nowy zapach? »

Ocena: 50
Komentarze (1)

kobiet

Marka Guerlain od ponad 180 lat towarzyszy kobietom podkreślając swoimi perfumami ich zmysłowość i piękno. Perfumiarze Guerlain stworzyli blisko 600 receptur zapachowych. Dziś na ich podstawie można odtworzyć około 300 dawnych zapachów Guerlain. »

Ocena: 50
Komentarze (5)
do góry strony