Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Kobieta

Artykuły

Kobieta


perfumy lane

Twój ulubiony zapach jest zbyt drogi, aby kupować go regularnie. Zapewne znasz ten problem. A co powiesz na to, aby mieć go w znacznie niższej cenie? Inwestycja w perfumy wcale nie musi oznaczać zrujnowania naszego portfela. »

Ocena: 5
Komentarze (1)

mydło

Pierwsze na świecie mydło zostało wynalezione już w starożytności. Odkrycie przypisuje się Fenicjanom 600 lat p. n. e. Otrzymali oni grudkową masę mydła przez gotowanie koziego tłuszczu z ekstraktem popiołu drzewnego. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Zawsze zastanawiałaś się jaki zapach pasuje do Ciebie? Rozwiąż nasz test, a dowiesz się jakie zapachy pasują do Twojego charakteru i osobowości. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań. »

Ocena: 45
Komentarze (14)

26 maja to najważniejszy dzień dla każdego dziecka – dzień jego ukochanej mamy. Jako córka lub syn pragniesz obdarować ją w tym dniu czymś wyjątkowym, czymś czego potrzebuje lub o czym zawsze marzyła, ale jakoś nigdy tego nie kupiła… Możesz więc sprawić jej przyjemność i kupić kosmetyczny, ekskluzywny prezent. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Lato, słońce, plaża… Idylla otacza Cię z każdej strony, czujesz się piękna, seksowna, bo skóra jest już brązowa, a wiosenna dieta zrobiła swoje. Masz przy sobie mężczyznę swoich marzeń. Pachniecie bosko, Twoje perfumy uwodzą Go, a jego zapach doprowadza Cię do szaleństwa… Obrazek prawie idealny, prawie, ponieważ Wasze „stare perfumy” już Wam się znudziły. Nadchodzi lato i aby wnieść trochę fantazji w Wasze wakacyjne urlopowanie, podpowiemy Wam jakie nowe, letnie zapachy możecie już znaleźć w perfumeriach. »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony