Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Aromaterapia

Artykuły

Aromaterapia


perfumy

Te egzotyczne zapachy spowodują, że poczujesz się jakbyś była w zupełnie innym świecie. Daj się wciągnąć w miejsca magiczne i nieznane. Wspomnienia pozostaną, a Ty będziesz do nich wracać ilekroć Twoje ciało otuli zmysłowy aromat egzotycznych mieszanek olejków eterycznych. »

Ocena: 43
Komentarze (0)

perfumy

Te kompozycje zapachowe dodadzą Ci siły i pewności siebie. Myśl o sobie pozytywnie, bądź przebojowa i miej odwagę żyć tak jak tego pragniesz. »

Ocena: 25
Komentarze (3)

aromaterapia

Tworzenie własnych aromatycznych perfum jest niezwykle proste. Z czasem sama nauczysz się łączyć potrzebne składniki i tworzyć własne, niezapomniane kompozycje. »

Ocena: 40
Komentarze (14)

aromaterapia

Czy kiedykolwiek myślałaś o stworzeniu własnego, niepowtarzalnego zapachu? Jeśli tak, to pokaż co potrafisz. Robienie perfum z olejków eterycznych to świetna zabawa i przyniesie Ci dużo satysfakcji. Stwórz oryginalną kompozycję zapachową, która sprawi, że będziesz się czuć znakomicie przez cały dzień. »

Ocena: 35
Komentarze (3)

aromaterapia

Aromaterapia towarzyszy człowiekowi od ponad pięciu tysięcy lat. Jest połączeniem medycyny naturalnej i zielarstwa. Polega przede wszystkim na leczniczym działaniu naturalnych olejków eterycznych, które są stosowane w formie inhalacji, masażu, kąpieli i okładów. »

Ocena: 45
Komentarze (12)
do góry strony