Uroda.com / Artykuły / Zapachy

Artykuły

Zapachy


Avon

Realizacja marzeń to ekscytujące doświadczenie, które nie powinno być podyktowane modą czy presją otoczenia. Sukces nie ma jednej definicji. Sukces to życie, które kochasz. Nie musisz być gwiazdą Instagrama, by czuć się szczęśliwym. Znajdź w sobie odwagę, by pokazać kim naprawdę jesteś. Nie daj się wpasować w określony schemat. »

Ocena: 0
Komentarze (39)

perfumy

Zbliża się wiosna, czas weekendowych wyjazdów. Warto pomyśleć o perfumach w miniwersji, które będzie można zabrać ze sobą. Pakowanie na wyjazd nie jest wcale taki prosty. Zbliżają się wakacje. W może zaplanowałeś urlop wcześniej? Pakowanie na wyjazd nie jest wcale takie proste. Przede wszystkim: nie zapomnij o swoich ulubionych kosmetykach. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

perfumy

O naszym charakterze czy nastroju mówi nie tylko styl ubierania się, makijaż, ale przede wszystkim zapach. Mówi się, że zapach jest wyrazem osobowości. Coś w tym pewnie jest. Czasami jednak wybór zapachu jest przypadkowy innym razem to, jaki perfum wybierzemy ma wpływ nasz nastrój. Czasami jednak okazuje się, że pewne osoby mają ulubiony zapach, którego z powodzeniem używają od lat. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

perfumy

Małgorzata Kożuchowska - jedna z najbardziej cenionych aktorek, polska ikona piękna i stylu została „twarzą” AVON. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

perfumy

To zdecydowanie nowość na rynku. Rzadko spotykane i znacznie bardziej trwałe niż znane wszystkim wody perfumowane. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony