Uroda.com / Artykuły / Włosy / Trendy

Artykuły

Trendy


kosmetyki

Latem ze względu na temperaturę często nie mamy ochoty na długie i wymagające stylizacje włosów. Szukamy więc szybszych i łatwiejszych rozwiązań. Beach waves, czyli plażowe fale to trend, który nie przemija i jest hitem każdych wakacji, bez względu na to czy spędzasz je nad morzem, w górach, czy po prostu w mieście. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Mokre i splątane włosy jesienią? Wychodząc z gorącej kąpieli ciągle borykamy się ze swoimi niesfornymi włosami. A teraz nie ważne czy cienkie czy grube, kręcone czy proste – zostaną jeszcze bardziej rozczesane! Marka Tangle Teezer przedstawia większy i bardziej skuteczny: The Wet Detangler Large. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

lifestyle

Mistyczna postać, która według legendy swoim pięknym głosem uwodziła marynarzy. Była piękna, przede wszystkim dzięki ogonowi, na którym łuski połyskiwały w najróżniejszych kolorach. Motyw ten niczym syrena, nadpłynął właśnie na kultowe szczotki Tangle Teezer Compact Styler i zakochacie się w nim od pierwszego wejrzenia! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

fryzury na wiosnę

Niebotycznie długie, zalotne, idealnie podkręcone rzęsy to absolutny must have na wio-snę i lato 2016 roku. Dodatkowo podaruj sobie nową fryzurę i z podniesioną głową ruszaj w podróż do ulubionych zakątków świata! »

Ocena: 0
Komentarze (9)

fryzury na komunię

Jak strzyc i pielęgnować włosy małych dziewczynek? Jaką fryzurę wybrać do szkoły a jaką na ważną uroczystość jak Pierwsza Komunia Święta? Ile prawdy jest w powszechnie krążących mitach o włosach dzieci? »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony