Uroda.com / Artykuły / Włosy / Pielęgnacja

Artykuły

Pielęgnacja


włosy

Produkty do pielęgnacji, których receptury oparte zostały na cenionych od wieków surowcach roślinnych i innowacyjnych składnikach aktywnych to najlepsze, co możesz podarować swoim włosom. Zwłaszcza teraz, gdy wielkimi krokami zbliża się jesień, szorstkie i przesuszone gorącym wiatrem kosmyki wymagają szczególnej regeneracji. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Jest na to sposób »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Wrzesień zwiastuje koniec lata. To właśnie w tym miesiącu zaczyna się kalendarzowa jesień. By skutki przesilenia dotknęły włosy jak najmniej, musimy o nie zadbać już teraz. Dowiedz się co robić, by cieszyć się piękną fryzurą niezależnie od pory roku! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Niedawno na rynku pojawiły się dwie nowe, kompleksowe linie kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Cameleo: Kolagen & Biotyna oraz Aloes & Kokos. W składzie każdej linii znajdziemy szampon i odżywkę do codziennego stosowania oraz maskę do włosów. Pierwsza linia wzmacnia i odbudowuje włosy, druga intensywnie je nawilża. Która z nich spełni Twoje oczekiwania? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Przyznajmy, że regularnie wykonujemy peeling twarzy i ciała, ale jak często oczyszczamy skórę głowy? W jej przypadku najczęściej pomijamy ten etap. Ponadto może się to wydawać zbędne, skoro codziennie stosujemy różne kosmetyki pielęgnacyjne. Jednak trzeba wiedzieć, że wszelkie substancje z tych produktów, martwy naskórek i zanieczyszczenia z zewnątrz, mogą zalegać u ujścia mieszków włosowych. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony