Uroda.com / Artykuły / Włosy / Pielęgnacja

Artykuły

Pielęgnacja


wlosy

Słońce, gorąco i słona woda na wakacjach nie działają na nasze włosy dobrze. Stają się szorstkie, wyblakłe i suche. Jednak możemy temu przeciwdziałać, wprowadzając do swojej pielęgnacyjnej rutyny kilka zmian. Co zrobić, by cieszyć się piękną fryzurą latem? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Wysoka temperatura w okresie lata, połączona z dość dużą wilgotnością lub suchością powietrza, to spore wyzwanie dla włosów. Dodatkowo w wakacje spędzamy wyjątkowo dużo czasu na dworze, co powoduje, że włosy są narażone na szczególną ekspozycję słoneczną i ulegają niszczeniu. Jak o nie zadbać w tym okresie, by dalej były piękne i zdrowe? Sprawdź! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Carbomed & Linerase – nowej generacji, dwustopniowa terapia w zakresie rozwiązywania problemów skóry głowy! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Lato jest nas coraz bliżej! A do tego czasu, nasze włosy muszą wyglądać perfekcyjnie. Przydałoby się również lekko odświeżyć nasze kosmetyczki, z myślą o letnich wyprawach, tych dalszych jak i bliższych. Tangle Teezer na sezon letni przygotował kolekcję niezastąpionych szczotek – The Wet Detangler oraz The Original w nowym, najmodniejszym kolorze – Dusty Pink. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Wraz z nadejściem wiosny marzysz o tym, aby Twoje włosy odzyskały blask, jedwabistość, były elastyczne i pięknie się układały? Kto by pomyślał, że wpływ pielęgnacyjny na nasze włosy mają suche szampony Batiste. Nowe wielofunkcyjne suche szampony Batiste 2.0 z niewidoczną formułą oprócz odświeżonej fryzury zapewniają również pielęgnację, dzięki takim dodatkom jak: olejek abisyński, awokado i witamina E! Powiedz nam jakie masz włosy, a my dobierzemy dla Ciebie idealny produkt! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony