Uroda.com / Artykuły / Włosy / Mężczyzna

Artykuły

Mężczyzna


kosmetyki

Moda na zapuszczanie brody wróciła bardzo szybko. Jak grzyby po deszczu pojawiły się zakłady barberskie. Oto kosmetyki, które będą idealne dla każdego mężczyzny, który chce odpowiednio zadbać o swoją brodę. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

fryzury męskie

Przedstawiamy mały katalog męskich fryzur – może i Ty znajdziesz coś inspirującego dla siebie? Jest w czym wybierać! »

Ocena: 45
Komentarze (4)

fryzury męskie

Nie od dziś wiemy, że o włosy należy dbać, pielęgnować je odpowiednimi kosmetykami, czy regularnie korzystać z usług fryzjera-specjalisty, by sprawić, żeby były piękne i zdrowe. Wydawać by się mogło, że opisane zabiegi przeznaczone są wyłącznie dla kobiet, nie ma jednak nic bardziej mylnego. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

wypadanie włosów

Utrata włosów przez mężczyzn jest najczęściej występującym typem łysienia. Jest spowodowana zwiększoną wrażliwością działania męskich hormonów płciowych – androgenów na niektóre obszary głowy. Wrażliwość ta jest przekazywana genetycznie z pokolenia na pokolenie. »

Ocena: 50
Komentarze (4)

fryzury męskie

Odpowiednia fryzura to podstawa. Dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie. Dotyczy to nie tylko kobiet. Jeszcze do niedawna panowie poświęcali swoim włosom mało czasu. Jednak w ostatnich latach sytuacja ta uległa zmianie. Dobry wygląd otwiera wiele zamkniętych drzwi i jest bardzo przydatnym atutem nie tylko na spotkaniu z kobietą, ale także w pracy. »

Ocena: 32
Komentarze (16)
do góry strony