Uroda.com / Artykuły / Włosy

Artykuły

Włosy


wypadanie włosów

Jesienią Polki narzekają na wypadanie włosów. Czy to nasza narodowa skłonność? I co robić, żeby zwiększyć objętość fryzury? Na te i inne pytania odpowiada ambasador marki Biovax, fryzjer i stylista Paweł Matracki, Mistrz Świata Fryzjerstwa Artystycznego OMC’ Frankfurt 2014. »

Ocena: 0
Komentarze (10)

pielęgnacja włosów po lecie

Latem nasze włosy narażone są na wiele czynników negatywnie wpływających na ich kondycję. Szkodzi im słona i chlorowana woda, słońce, a także używanie prostownicy, a nawet suszarki. W ciepłe dni nie wskazane jest również używanie mocnych, chemicznych kosmetyków do stylizacji fryzury. Priorytet to ich ochrona i nawilżanie. O włosy trzeba zadbać tak samo starannie jak o skórę. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

sposób na wypadanie włosów

To nieprawda, że tylko panowie mają problem z utrata gęstości czy przerzedzaniem się włosów. Także kobiety skarżą się, że ich pasma tracą ładny wygląd i objętość. Na szczęście proces ten można powstrzymać, a w niektórych wypadkach nawet odwrócić. »

Ocena: 0
Komentarze (8)

fryzury na komunię

Jak strzyc i pielęgnować włosy małych dziewczynek? Jaką fryzurę wybrać do szkoły a jaką na ważną uroczystość jak Pierwsza Komunia Święta? Ile prawdy jest w powszechnie krążących mitach o włosach dzieci? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

problem z cienkimi włosami

Problemy z cienkimi i rzadkimi włosami? Mamy na nie sposoby. Wystarczy kilka trików w czasie układania oraz odpowiednie kosmetyki stylizujące, by nadać optyczną objętość nawet najbardziej opornym kosmykom. »

Ocena: 0
Komentarze (9)
do góry strony