Uroda.com / Artykuły / Włosy

Artykuły

Włosy


aussie

Wraz z końcem lata Twoje włosy utraciły wakacyjny blask? Zamiast martwić się wyblakłym kolorem, korzystaj z życia pełnymi garściami! Sięgnij po niezwykłą linię Aussie Colour Mate, która pomoże zachować soczysty, nasycony kolor farbowanych włosów. Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

jak dodać włosom objętości

Jeśli włosy są przyklapnięte, mało sprężyste, nie chcą się układać, nie jest to już powód do zmartwień. Dzięki kilku prostym sposobom, nabiorą pożądanej objętości. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

fryzury na lato

Upalne dni, odpoczynek, letnia przygoda – podczas wakacji nie ma czasu na mozolne układanie fryzury. Dlatego Maciej Maniewski – stylista fryzur – proponuje kilka wygodnych rozwiązań stylizacyjnych. Wszystko po to, by cieszyć się wakacyjną przygodą, wyglądając przy tym doskonale! »

Ocena: 0
Komentarze (6)

regeneracja słabych włosów

Jeżeli lubisz zabawę włosami, często je farbujesz, używasz prostownicy, falownicy lub innych sprzętów działających na zasadzie wysokich temperatur, musisz liczyć się z tym, że mogą stać się suche i matowe. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

maciej maniewski

Jaka jest najmodniejsza fryzura tego lata? Czy wybrać subtelną i elegancką? Czy lepiej postawić na zdecydowane cięcie lub bardziej wyrazisty kolor?O radę zapytaliśmy Macieja Maniewskiego, eksperta w stylizacji fryzur i kreatora marki Maniewski Hair & Body. Sprawdziliśmy, co go zachwyca i inspiruje w tym sezonie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony