Uroda.com / Artykuły / Włosy

Artykuły

Włosy


jak dodać włosom objętości

Jeśli włosy są przyklapnięte, mało sprężyste, nie chcą się układać, nie jest to już powód do zmartwień. Dzięki kilku prostym sposobom, nabiorą pożądanej objętości. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

fryzury na lato

Upalne dni, odpoczynek, letnia przygoda – podczas wakacji nie ma czasu na mozolne układanie fryzury. Dlatego Maciej Maniewski – stylista fryzur – proponuje kilka wygodnych rozwiązań stylizacyjnych. Wszystko po to, by cieszyć się wakacyjną przygodą, wyglądając przy tym doskonale! »

Ocena: 0
Komentarze (6)

regeneracja słabych włosów

Jeżeli lubisz zabawę włosami, często je farbujesz, używasz prostownicy, falownicy lub innych sprzętów działających na zasadzie wysokich temperatur, musisz liczyć się z tym, że mogą stać się suche i matowe. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

maciej maniewski

Jaka jest najmodniejsza fryzura tego lata? Czy wybrać subtelną i elegancką? Czy lepiej postawić na zdecydowane cięcie lub bardziej wyrazisty kolor?O radę zapytaliśmy Macieja Maniewskiego, eksperta w stylizacji fryzur i kreatora marki Maniewski Hair & Body. Sprawdziliśmy, co go zachwyca i inspiruje w tym sezonie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

koloryzacja włosów

Świeżość, kolor, nowy wizerunek. Te hasła kojarzą się z latem. Tak, jak błyszczące, zadbane włosy w nowym, dobranym do typu urody kolorze. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony