Uroda.com / Artykuły / Włosy

Artykuły

Włosy


kosmetyki

Przyznajmy, że regularnie wykonujemy peeling twarzy i ciała, ale jak często oczyszczamy skórę głowy? W jej przypadku najczęściej pomijamy ten etap. Ponadto może się to wydawać zbędne, skoro codziennie stosujemy różne kosmetyki pielęgnacyjne. Jednak trzeba wiedzieć, że wszelkie substancje z tych produktów, martwy naskórek i zanieczyszczenia z zewnątrz, mogą zalegać u ujścia mieszków włosowych. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Koloryzacja włosów to najczęstszy zabieg upiększający wybierany przez kobiety. Umożliwia szybką zmianę wyglądu, ale niestety intensywnie ingeruje w strukturę włosa. Przez to mogą stać się suche, łamliwe i matowe. Jak należy je pielęgnować, aby były pełne witalności? W tym celu marka RADICAL® stworzyła wyjątkową linię produktów dla ochrony koloru i wzmocnienia włosów. Znajdziemy w niej szampon, nabłyszczającą mgiełkę i odżywczą maskę do kompleksowej pielęgnacji. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

wlosy

Słońce, gorąco i słona woda na wakacjach nie działają na nasze włosy dobrze. Stają się szorstkie, wyblakłe i suche. Jednak możemy temu przeciwdziałać, wprowadzając do swojej pielęgnacyjnej rutyny kilka zmian. Co zrobić, by cieszyć się piękną fryzurą latem? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Wysoka temperatura w okresie lata, połączona z dość dużą wilgotnością lub suchością powietrza, to spore wyzwanie dla włosów. Dodatkowo w wakacje spędzamy wyjątkowo dużo czasu na dworze, co powoduje, że włosy są narażone na szczególną ekspozycję słoneczną i ulegają niszczeniu. Jak o nie zadbać w tym okresie, by dalej były piękne i zdrowe? Sprawdź! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Carbomed & Linerase – nowej generacji, dwustopniowa terapia w zakresie rozwiązywania problemów skóry głowy! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony