Uroda.com / Artykuły / Włosy

Artykuły

Włosy


kosmetyki

Carbomed & Linerase – nowej generacji, dwustopniowa terapia w zakresie rozwiązywania problemów skóry głowy! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Latem ze względu na temperaturę często nie mamy ochoty na długie i wymagające stylizacje włosów. Szukamy więc szybszych i łatwiejszych rozwiązań. Beach waves, czyli plażowe fale to trend, który nie przemija i jest hitem każdych wakacji, bez względu na to czy spędzasz je nad morzem, w górach, czy po prostu w mieście. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Moda na zapuszczanie brody wróciła bardzo szybko. Jak grzyby po deszczu pojawiły się zakłady barberskie. Oto kosmetyki, które będą idealne dla każdego mężczyzny, który chce odpowiednio zadbać o swoją brodę. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Lato jest nas coraz bliżej! A do tego czasu, nasze włosy muszą wyglądać perfekcyjnie. Przydałoby się również lekko odświeżyć nasze kosmetyczki, z myślą o letnich wyprawach, tych dalszych jak i bliższych. Tangle Teezer na sezon letni przygotował kolekcję niezastąpionych szczotek – The Wet Detangler oraz The Original w nowym, najmodniejszym kolorze – Dusty Pink. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

włosy

Wraz z nadejściem wiosny marzysz o tym, aby Twoje włosy odzyskały blask, jedwabistość, były elastyczne i pięknie się układały? Kto by pomyślał, że wpływ pielęgnacyjny na nasze włosy mają suche szampony Batiste. Nowe wielofunkcyjne suche szampony Batiste 2.0 z niewidoczną formułą oprócz odświeżonej fryzury zapewniają również pielęgnację, dzięki takim dodatkom jak: olejek abisyński, awokado i witamina E! Powiedz nam jakie masz włosy, a my dobierzemy dla Ciebie idealny produkt! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony