Uroda.com / Artykuły / Urodziwy Dzień Ojca

Artykuły

Urodziwy Dzień Ojca

2010-06-17


Urodziwy Dzień Ojca

Dzień Mam już za nami, a przed nami Dzień Ojca – naszej drugiej ukochanej osoby. Dla kogoś tak bliskiego chcemy kupić właściwy prezent. Prezent, który go zaskoczy i przypadnie do gustu. Jeśli myślałaś o czymś z kosmetycznego kręgu, rozwiąż nasz test, a dowiesz się co możesz kupić tacie.

Katarzyna_Jurczyk

Autor:

Katarzyna Jurczyk

Źródło: uroda.com

Niektórzy mówią, że kobiecie łatwo jest kupić prezent, a mężczyźnie trudno, a  gdy jest nim nasz tata sprawa jest bardzo skomplikowana… Nie ma się jednak co załamywać, bo po rozwiązaniu naszego testu,  będziesz wiedzieć, co kupić tacie, by był zadowolony. Plusem jest to, że nie będą to kolejne skarpetki, czy krawat. Odpowiedz na poniższe pytania, przeczytaj rozwiązanie i ruszaj na zakupy.
1.Twój tata spędza wolny czas:
a)    Czytając gazetę lub oglądając mecz piłki nożnej
b)    Spacerując po lesie lub parku
c)    Pływając na basenie lub jeżdżąc na rowerze

2. Kolory ubrań Twojego taty to:
a) czerń, biel
b) beż, brązy i zielenie
c) niebieski, granat

3. Jaki kosmetyk kojarzy Ci się z Twoim tatą:
a) dezodorant
b) krem do twarzy
c) pianka do golenia

4. Jaka cecha opisuje Twojego tatę:
a) wesoły, z poczuciem humoru
b) towarzyski, zrównoważony
c) wysportowany, młody duch

5.  Ulubiony zwierzak Twojego taty to:
a) żółw-myśliciel
b) pies-przyjaciel
c) kot-indywidualista

Podsumuj odpowiedzi i sprawdź, co ciekawego i urodowego możesz kupić swojemu tacie na Dzień Ojca.

Większość odpowiedzi A.
Twój tata to osoba godna zaufania, mająca własne zdanie, bardzo konkretna. Kosmetyki zawsze kupuje sam i jest wierny ulubionej marce. Jest raczej minimalistą, dlatego używa tylko podstawowych kosmetyków do pielęgnacji. Nie ucieszy go balsam do ciała, czy sól do kąpieli. Doskonałym za to prezentem dla niego, będzie woda toaletowa lub perfumy o świeżym zapachu, my proponujemy:  L’eau d’Issey pour Homme Bois  ISSEY MIYAKE lub woda toaletowa Flosmen.

Większość odpowiedzi B.
Twój tata to osoba uwielbiająca obcowanie z naturą, dlatego często nie ma go w domu, bo wędruje po okolicznych parkach. Latem zbiera grzyby. Uwielbia wszystko, co naturalne. Jest ciepłym, pogodnym mężczyzną, a doskonałym prezentem dla niego będzie zestaw kosmetyków do pielęgnacji. Polecamy serię: Flosmen lub Uomo.

Większość odpowiedzi C.
Twój tata to mężczyzna z charakterem, lubiący od czasu do czasu zaznać odrobiny luksusu. Jest otwarty na nowości kosmetyczne, które kupuje mu Twoja mama. Chętnie używa wszelkich kremów, balsamów i żeli pod prysznic. Idealnym prezent na Dzień Ojca będzie dla niego wejściówka do Spa na zabieg pielęgnujący lub regenerujący dla mężczyzn. Proponujemy: masaż ajurwedyjski w Regeneracja miejskie Spa.

Zobacz także:

Wybierz zapach dla siebie

Ocena: 50

Komentarze (1)

 

  • 2012-06-21 14:20:48
    hehhe fajny teścik:)
    IP: 89.229.130.248
do góry strony