Uroda.com / Artykuły / Twarz / Pielęgnacja

Artykuły

Pielęgnacja


kosmetyki

Zimowa aura sprzyja zabiegom regeneracyjnym w zaciszu domowym. To dobry moment na wygospodarowanie czasu na nasze kobiece przyjemności. Pamiętaj, że kobieta szczęśliwa to ta, która czuje się piękna w swoim ciele. Dzięki Linerase Peel Off Twoja skóra będzie jedwabiście gładka, promienna oraz pełna blasku. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

nawilżanie

Pielęgnacja skóry przypomina trochę modę. Dlaczego? Ponieważ tu także dostrzegalne są konkretne trendy i sezony. Inaczej dbamy o cerę latem, a inaczej zimą, ma ona inne potrzeby w upalne, pełne promieni słonecznych dni, a jeszcze inne, gdy narażona jest na działanie centralnego ogrzewania czy częste, nagłe i duże zmiany temperatury. Ale jedna forma pielęgnacji jest na topie niezależnie od trendów i sezonów – mowa o nawilżaniu. »

Ocena: 0
Komentarze (192)

kosmetyki

Upływający czas z każdym dniem odbija się na wyglądzie naszej skóry. Niestety jest to proces nieunikniony, na który nie mamy wpływu. Pozostaje nam zaakceptować ten fakt i skupić się na tym co możemy zrobić, aby cieszyć się „zawsze” promiennym wyglądem. „Młodsza metryka” skóry jest zawsze w cenie, dlatego postaw na jej odpowiednią stymulację! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Dlaczego usta tak łatwo pierzchną? Pokrywa je wyjątkowo cienka warstwa nabłonka. Są pozbawione gruczołów łojowych. Brak im bariery tłuszczowej, która chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Usta naprawdę wymagają szczególnej pielęgnacji. Ułatwią ją specjalne kosmetyki do ust. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Marzysz o pięknych i naturalnych brwiach? Mamy dla Ciebie tani i efektowny sposób, dzięki któremu możesz cieszyć się idealnie wystylizowanymi brwiami w zaledwie kilka sekund, a co najważniejsze, zrobisz to w zaciszu domowym. Wystarczy kilka podstawowych produktów, by osiągnąć naturalny efekt na cały dzień! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony