Uroda.com / Artykuły / Twarz / Mężczyzna

Artykuły

Mężczyzna


mężczyzna

Co robi przeciętny mężczyzna, aby zaistnieć na karnawałowym przyjęciu? Farbuje włosy na czerwono albo ubiera krawat z bohaterem ulubionej kreskówki. A na jakiego mężczyznę zwracają uwagę kobiety? Większość wybierze zadbanego w klasycznie skrojonym garniturze. Wciąż nie jest za późno, aby wyróżnić się w tłumie i to bez popadania w śmieszność - wystarczy zadbać o urodę pod okiem profesjonalisty. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

bielenda

Kiedy mężczyzna chce osiągnąć sukces, nie powinien zapominać, że musi jak człowiek sukcesu wyglądać, a w tym nieocenioną pomocą są profesjonalne zabiegi kosmetyczne. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

metamorfoza

Dzień Chłopaka to idealna okazja, by poddać się męskiej metamorfozie. Jako osobę gotową do zmiany swojego wizerunku zaprosiliśmy 23-letniego Łukasza Mikulskiego. Zaproponowaliśmy mu zabieg pielęgnacyjny w Perfumerii Douglas, nową fryzurę oraz trzy propozycję strojów na różne okazje. Tym razem do akcji włączyli się: fryzjer-stylista Jarek Ćwik oraz sklepy: Reserved i Cropp Town z Galerii Krakowskiej. »

Ocena: 0
Komentarze (11)

mężczyzna

Współcześni mężczyźni dbają o swoje ciała równie troskliwie jak my kobiety. Wypielęgnowane dłonie, zadbane stopy, zdrowa skóra twarzy to podstawa. Co więcej, nowocześni panowie pragną, aby ich skóra była gładka jak najdłużej. Każda pojawiająca się zmarszczka spędza im sen z powiek. Dlatego też panowie coraz częściej korzystają z kosmetyków pielęgnacyjnych i odwiedzają gabinety kosmetyczne. »

Ocena: 33
Komentarze (19)

mężczyzna

Płeć męska coraz częściej odwiedza gabinety kosmetyczne, aczkolwiek nadal jest dużą mniejszością. Niemniej jednak poddają się profesjonalnym zabiegom znacznie częściej niż kilka lat temu. »

Ocena: 50
Komentarze (7)
do góry strony