Uroda.com / Artykuły / Twarz / Mężczyzna

Artykuły

Mężczyzna


Już jest coraz lepiej, ale wciąż są męskie wyjątki, które to żadnych kosmetyków do twarzy nie używają i używać nie będą… Dlaczego tak jest i dlaczego mają opory przed pielęgnacją skóry, tego nie wie nikt, chyba nawet oni sami. My radzimy Panom, jak pielęgnować skórę twarzy, aby wyglądała zdrowo i świeżo. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

skóra kobiet

Zarówno mężczyźni, jaki kobiety należą do tego samego gatunku, ale reprezentują dwa rożne światy. Różni nas nie tylko psychika, ale także cechy fizjologiczne i anatomiczne, włączając budowę skóry. Różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną są zauważalne gołym okiem i nikomu tego nie trzeba udowadniać. Różnice jednak występują nie tylko w wyglądzie zewnętrznym i budowie ciała, ale i także w budowie skóry, naskórka i tkanki podskórnej. Dlatego właśnie stworzone są osobne serie do pielęgnacji skóry kobiet i mężczyzn, które uwzględniają różne jej potrzeby. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

mężczyzna

Co robi przeciętny mężczyzna, aby zaistnieć na karnawałowym przyjęciu? Farbuje włosy na czerwono albo ubiera krawat z bohaterem ulubionej kreskówki. A na jakiego mężczyznę zwracają uwagę kobiety? Większość wybierze zadbanego w klasycznie skrojonym garniturze. Wciąż nie jest za późno, aby wyróżnić się w tłumie i to bez popadania w śmieszność - wystarczy zadbać o urodę pod okiem profesjonalisty. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

bielenda

Kiedy mężczyzna chce osiągnąć sukces, nie powinien zapominać, że musi jak człowiek sukcesu wyglądać, a w tym nieocenioną pomocą są profesjonalne zabiegi kosmetyczne. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

metamorfoza

Dzień Chłopaka to idealna okazja, by poddać się męskiej metamorfozie. Jako osobę gotową do zmiany swojego wizerunku zaprosiliśmy 23-letniego Łukasza Mikulskiego. Zaproponowaliśmy mu zabieg pielęgnacyjny w Perfumerii Douglas, nową fryzurę oraz trzy propozycję strojów na różne okazje. Tym razem do akcji włączyli się: fryzjer-stylista Jarek Ćwik oraz sklepy: Reserved i Cropp Town z Galerii Krakowskiej. »

Ocena: 0
Komentarze (11)
do góry strony