Uroda.com / Artykuły / Twarz / Mężczyzna

Artykuły

Mężczyzna


prezent na dzień kobiet

Jaki prezent dla żony, dziewczyny, partnerki na Dzień Kobiet? Dylemat prawie każdego mężczyzny- bo decyzja niełatwa. Cokolwiek kupisz, zawsze może obrócić się przeciwko Tobie… »

Ocena: 35
Komentarze (3)

mężczyzna

Mężczyźni bywają czasami jak duże dzieci. Gadżety urastają niekiedy do rangi kultu. Dla wielu z nich, samochód to nietykalna świętość, która jest poddawana specjalnym programom pielęgnacyjnym. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

mężczyna

Odkąd na arenę wkroczył typ metroseksualny, męska pielęgnacja przestała być tematem tabu. W końcu kobiety kochają zadbanych, „miłych dla oka” Panów. Atrakcyjność fizyczna jest też źródłem sukcesu na polu zawodowym, nic więc dziwnego, że współczesnym mężczyznom w codziennej pielęgnacji urody przestaje już wystarczać pasta do zębów i krem po goleniu. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

łysi

O gustach się podobno nie dyskutuje, jednym kobietą podobają się blondyni, innym brunecie. Jednak ja pod lupę postanowiłam wziąć łysych. Nie tylko dlatego, że sama mam do nich słabość… »

Ocena: 50
Komentarze (214)

facet przed randką

Nie ważne czy to jest pierwsza randka, czwarta, czy dziesiąta, w każdym razie na pewno zależy Ci na kobiecie, z którą jesteś umówiony. To jak przygotujesz się do tej randki, będzie miało wpływ nie tylko na wrażenie jakie wywrzesz na tej dziewczynie, ale także na Twoje samopoczucie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony