Uroda.com / Artykuły / Twarz / Mężczyzna

Artykuły

Mężczyzna


mężczyna

Odkąd na arenę wkroczył typ metroseksualny, męska pielęgnacja przestała być tematem tabu. W końcu kobiety kochają zadbanych, „miłych dla oka” Panów. Atrakcyjność fizyczna jest też źródłem sukcesu na polu zawodowym, nic więc dziwnego, że współczesnym mężczyznom w codziennej pielęgnacji urody przestaje już wystarczać pasta do zębów i krem po goleniu. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

łysi

O gustach się podobno nie dyskutuje, jednym kobietą podobają się blondyni, innym brunecie. Jednak ja pod lupę postanowiłam wziąć łysych. Nie tylko dlatego, że sama mam do nich słabość… »

Ocena: 50
Komentarze (210)

facet przed randką

Nie ważne czy to jest pierwsza randka, czwarta, czy dziesiąta, w każdym razie na pewno zależy Ci na kobiecie, z którą jesteś umówiony. To jak przygotujesz się do tej randki, będzie miało wpływ nie tylko na wrażenie jakie wywrzesz na tej dziewczynie, ale także na Twoje samopoczucie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Już jest coraz lepiej, ale wciąż są męskie wyjątki, które to żadnych kosmetyków do twarzy nie używają i używać nie będą… Dlaczego tak jest i dlaczego mają opory przed pielęgnacją skóry, tego nie wie nikt, chyba nawet oni sami. My radzimy Panom, jak pielęgnować skórę twarzy, aby wyglądała zdrowo i świeżo. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

skóra kobiet

Zarówno mężczyźni, jaki kobiety należą do tego samego gatunku, ale reprezentują dwa rożne światy. Różni nas nie tylko psychika, ale także cechy fizjologiczne i anatomiczne, włączając budowę skóry. Różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną są zauważalne gołym okiem i nikomu tego nie trzeba udowadniać. Różnice jednak występują nie tylko w wyglądzie zewnętrznym i budowie ciała, ale i także w budowie skóry, naskórka i tkanki podskórnej. Dlatego właśnie stworzone są osobne serie do pielęgnacji skóry kobiet i mężczyzn, które uwzględniają różne jej potrzeby. »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony