Uroda.com / Artykuły / Twarz / Mężczyzna

Artykuły

Mężczyzna


męska pielęgnacja

Męska skóra jest inna od damskiej. Grubsza, ale mniej nawilżona. Wydziela więcej sebum, więc ma większe skłonności do zaskórników. Poza tym – codzienne golenie nie ułatwia jej życia. Wymaga ukojenia i nawilżenia. Tak samo u wrażliwców, jak i 100%-owych twardzieli… »

Ocena: 0
Komentarze (1)

mężczyzna

Intensywny tryb życia, stres, podrażnienia po goleniu – skóra mężczyzn jest narażona na wiele wyzwań. Coraz częściej skarżą się oni na zaczerwienienia i uczucie suchości. Rozwiązaniem są kosmetyki łagodzące i ultranawilżające. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

facet

Faceci wcale nie są aż tak gruboskórni. I chociaż męski naskórek jest nawet o 24 proc. grubszy od kobiecego, a skóra, ze względu na stabilny płaszcz lipidowy, jest o lepiej nawilżona, to lista męskich problemów ze skórą jest równie długa. »

Ocena: 5
Komentarze (4)

prezent na dzień kobiet

Jaki prezent dla żony, dziewczyny, partnerki na Dzień Kobiet? Dylemat prawie każdego mężczyzny- bo decyzja niełatwa. Cokolwiek kupisz, zawsze może obrócić się przeciwko Tobie… »

Ocena: 35
Komentarze (3)

mężczyzna

Mężczyźni bywają czasami jak duże dzieci. Gadżety urastają niekiedy do rangi kultu. Dla wielu z nich, samochód to nietykalna świętość, która jest poddawana specjalnym programom pielęgnacyjnym. »

Ocena: 50
Komentarze (1)
do góry strony