Uroda.com / Artykuły / Twarz / Kosmetyki pielęgnacyjne

Artykuły

Kosmetyki pielęgnacyjne


jak wzmocnić działanie kremu

Dobre kosmetyki wcale nie muszą straszyć wysokimi cenami. To w jaki sposób są dobrane i jak je nakładamy ma największe znaczenie. Aby wzmocnić działanie kremu należy przestrzegać tylko kilku cennych wskazówek, które pomogą zyskać piękną cerę i świeży wygląd. »

Ocena: 43
Komentarze (12)

krem do twarzy

Nawilża, odżywia, chroni, regeneruje i zapewnia dobre samopoczucie. Krem do twarzy to gwarant doskonałej kondycji kobiecej cery. Jednak aby móc w pełni wykorzystać jego wyjątkowe właściwości należy pamiętać, że w tym kontekście nie istnieje słowo „uniwersalny”. »

Ocena: 50
Komentarze (4)

kosmetyki

Na półkach sklepowych królują kosmetyki wielu producentów. Zastanawiamy się, czy markowe kosmetyki są lepsze od tych tańszych. Okazuje się, że droższe, wcale nie znaczy, że jest lepsze. »

Ocena: 48
Komentarze (8)

cera naczyniowa

Rozszerzanie się i pękanie naczyniek na twarzy to nie lada wyzwanie. Przyczyny defektów naczyniowych są wielorakie i niejednoznaczne. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

kosmetyki organiczne

Coraz częściej zwracamy uwagę na to, jakie produkty bierzemy ze sklepowych półek – czy to, co jemy, pijemy, czym smarujemy swoją skórę lub czyścimy mieszkanie, na pewno nam nie szkodzi? Dlatego właśnie coraz większą popularnością cieszą się kosmetyki organiczne. Problem jednak w tym, że trudno je rozpoznać. »

Ocena: 0
Komentarze (7)
do góry strony