Uroda.com / Artykuły / Twarz / Kosmetyki pielęgnacyjne

Artykuły

Kosmetyki pielęgnacyjne


floslek

W okresie zimowym skóra narażona jest na negatywne działanie wiatru, mrozu i zmian temperatur, czyli na główne czynniki odpowiedzialne za pękanie naczynek. Jak więc w tym trudnym okresie chronić i pielęgnować wrażliwą skórę z problemami naczyniowymi? »

Ocena: 0
Komentarze (6)

Pukka

Zima to niezwykle trudny czas dla delikatnej skóry naszej twarzy.Traktowana na zmianę mroźnym powietrzem na zewnątrz i gorącym w pomieszczeniach, szybko się wysusza, dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji. Warto zadbać o nią z pomocą naturalnych, ekologicznych kosmetyków. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

revitacell

Zaczerwienienia, przesuszenia i podrażnienia. Zima nie oszczędza delikatnej skóry twarzy. O mroźnych problemach i nowym sposobie ich zwalczania – komórkach macierzystych – opowiada dermatolog dr Edyta Engländer – ekspert marki Revitacell. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

tabletki przeciwzmarszczkowe

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się przeciwzmarszczkowe tabletki. Co kryją w swoim składzie, jak wpływają na naszą skórę? »

Ocena: 0
Komentarze (6)

naturalne kosmetyki własnej produkcji

Skóra w tych partiach ciała jest delikatna. Powinniśmy szczególnie o nią dbać. Możemy stosować naturalne kosmetyki własnej produkcji. »

Ocena: 50
Komentarze (15)
do góry strony