Uroda.com / Artykuły / Twarz / Kosmetyki pielęgnacyjne

Artykuły

Kosmetyki pielęgnacyjne


kosmetyki

Podejście #lesswaste przestaje już być wyłącznie ekotrendem, a staje się obowiązkowym stylem życia. W trosce o przyszłe pokolenia, musimy coraz poważniej myśleć o pozostawianych przez nas śladach środowiskowych. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Nowości makijażowe od Pierre Rene »

Ocena: 0
Komentarze (0)

młodzież

Wysyp krostek i niedoskonałości skóry potrafią skutecznie zrujnować uczucie pewności siebie każdego młodego człowieka. Niezależnie, czy to tylko błyszcząca cera i kilka zaskórników, czy już stany zapalne – bez względu na skalę problemu najważniejsza jest systematyczna pielęgnacja. Na szczęście, mamy skuteczne produkty do codziennego oczyszczania, delikatnego złuszczania, efektywnego odblokowania porów, zauważalnego złagodzenia podrażnień i długotrwałego zmatowienia cery. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Natural Beauty Foods od Eveline Cosmetics. Seria Natural Beauty Foods to koktajl zdrowia dla skóry, stworzony na bazie wyselekcjonowanych produktów SUPERFOOD. Uderzeniowa dawka witamin, przeciwutleniaczy oraz substancji odżywczych z owoców i warzyw - wzmacniają skórę, kompleksowo ją rewitalizują, nawilżają i detoksykują. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

kolagen.

Efektywne serum o działaniu odmładzającym i regenerującym w formie ampułek. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony