Uroda.com / Artykuły / Twarz

Artykuły

Twarz


kosmetyki

Skóra okolicy oczu starzeje się najszybciej. Cienka, delikatna, często wrażliwa, szybko traci jędrność i elastyczność, spada poziom jej nawilżenia. Zmagamy się ze zmarszczkami i cieniami pod oczami. Nie ma rady. Trzeba sięgać po dobre kosmetyki do pielęgnacji okolic oczu. »

Ocena: 0
Komentarze (330)

kosmetyki

Nowości od Eveline Cosmetics. Produkty do pielęgnacji mają okazję pokazać na co naprawdę je stać kiedy są odpowiednio dobrane! Razem potrafią zdziałać cuda. Demakijaż to pierwszy krok w stronę dobrej pielęgnacji. Nie zapominajmy więc o tonikach, kremach i ulubionych maseczkach, które stanowią idealne dopełnienie codziennego rytuału pielęgnacyjnego! »

Ocena: 0
Komentarze (291)

kosmetyki

Kobiece oczekiwania wobec kremów pielęgnacyjnych wyrażone są jasno. Kosmetyk ma być bezpieczny i przyjemny w codziennym stosowaniu, ale przede wszystkim dawać szybkie i widoczne rezultaty w postaci ujędrnienia i napięcia skóry. Najlepiej porównywalne z tymi gabinetowymi. Dlatego Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene opracowały formuły nowych kosmetyków Lirene MEZO COLLAGÉNE, które, dzięki naprawczemu mezoPEPTYDOWI, poprawiają komunikację międzykomórkową, stymulując produkcję włókien podporowych, tym samym aktywując procesy regeneracji i odmładzania. »

Ocena: 0
Komentarze (292)

kosmetyki

Oryginalne kosmetyki prosto z Azji już teraz dostępne w AVON! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Gwarantuje skórze gładkość i promienny wygląd. Śluz ślimaka jest hitem nr 1 w kosmetyce. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony