Uroda.com / Artykuły / Twarz

Artykuły

Twarz


kosmetyki

Eveline Cosmetics wprowadza nową linię pielęgnacyjną bioHYALURON EXPERT. Innowacyjne kosmetyki wykorzystujące skoncentrowaną moc 6 form naturalnego kwasu hialuronowego, który silnie nawilża i odmładza skórę! Unikalne receptury kosmetyków, opracowane pod kontrolą dermatologa, są w pełni hipoalergiczne i wegańskie. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Potrzeba kontaktu z naturą jest często kluczem do osiągnięcia odpowiedniej równowagi - także w pielęgnacji skóry. Inspiracja, a jednocześnie czerpanie z natury, aby stworzyć niezwykle skuteczne produkty, dało początek nowej linii NIVEA Naturally Good, która dzięki prostej i w 100% przejrzystej formule pielęgnuje skórę w harmonii z jej naturą. To wszystko, by wyglądać i czuć się wyjątkowo. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Czas spędzany obecnie w domu jest doskonałą okazją, aby zatroszczyć się o swoją skórę. Warto postawić na wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne, które idealnie sprawdzą się na przygotowanie naszej cery na miesiące letnie i słoneczne. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Mimo wszelkich starań, po okresie dłuższego pobytu w domu, w zamkniętych pomieszczeniach nasza skóra nie jest w najlepszej kondycji. Szara, zmęczona cera, pogłębione zmarszczki oraz nierówny koloryt to wystarczające oznaki, że potrzeba jej intensywnej odbudowy. Szczególnie teraz, gdy powoli wracamy do naszych codziennych obowiązków zadbajmy o siebie na nowo. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Młodzi ludzie spędzają większość czasu ze swoim „najlepszym przyjacielem”, którym w dzisiejszych czasach często jest ich smartfon. Godzinami przeglądają social media, zwłaszcza instagram, są przyzwyczajeni do fotograficznego przekazu, do krótkich, zwięzłych tekstów i hashtagów . I taka też jest linia kosmetyków Girls and Boys (Oceanic). »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony