Uroda.com / Artykuły / Twarz

Artykuły

Twarz


domowe maseczki

W okresie zimowym Twoja cera potrzebuje szczególnej troski. Wypróbuj domowe sposoby na ukojenie i wygładzenie skóry. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

jak regulować brwi

Brwi to ważny aspekt naszej urody. Kobiety przywiązują do nich niebywałą wagę, często je regulując i nadając im odpowiedni do typu urody kształt. Dzięki temu rysy twarzy wydają się być wyraźniejsze. Co jednak, gdy brwi są zbyt rzadkie? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

cera tłusta latem

Pół biedy, jeśli upalny dzień spędzamy na plaży, gdzie matowa cera jest zdecydowanie passe. Gorzej, jeśli w parny, gorący dzień przyjdzie nam w nieklimatyzowanym samochodzie lub, co gorsza, autobusie udać się na spotkanie z klientem. Jak poradzić sobie z niewygodnym błyskiem? »

Ocena: 0
Komentarze (4)

cera wrażliwa

Gdy twarz jest podrażniona i zaczerwieniona, a skóra piecze, zafunduj sobie kompres w kremie. Zacznij też stosować preparaty hipoalergiczne, które zapobiegają podrażnieniom. »

Ocena: 5
Komentarze (4)

trądzik

Coraz częściej z trądzikiem dorosłych zmagają się kobiety, które jako nastolatki nie miały z tym problemów. Niektóre panie mają np. po trzydziestce tendencję do niewielkich wyprysków tuż przed miesiączką. Zdarzają się jednak również przypadki, że problemy z trądzikiem dopadają nas niezależnie od zmian hormonalnych związanych z cyklem miesiączkowym. Jak sobie z nimi radzić? »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony