Uroda.com / Artykuły / Twarz

Artykuły

Twarz


cera naczynkowa

Zima nie jest sojusznikiem cery naczynkowej. Skóra wystawiona na duże różnice temperatur, wyziębiona na dworze, nadmiernie rozgrzana w klimatyzowanych pomieszczeniach, staje się bardziej podatna na powstawanie nowych zmian. Jak przejść przez zimę bez szwanku? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

wybielanie zębów

Wybielanie zębów to trend, który utrzymuje się już od wielu lat. Jest jednak nadal spora grupa osób, która ma wiele wątpliwości. Co jest prawdą, a co tylko mitem? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy budzi coraz większe zainteresowanie. Stosowany jest w szeroko pojętej kosmetyce, przy zabiegach medycyny estetycznej oraz w lecznictwie. Przynosi pomoc skórze, potrzebującej głębokiego nawilżenia i pielęgnacji. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

pielęgnacja cery suchej

Nieskazitelna i promienna twarz Koreanek, tak podziwiana przez Europejki, to zasługa nie tylko dobrych genów, ale przede wszystkim właściwej pielęgnacji. Tajemnicą zadbanej cery jest specjalnie opracowany, codzienny rytuał. Sekrety zdrowej skóry są przekazywane wśród koreańskich kobiet z pokolenia na pokolenie. Niezależnie od rodzaju skóry, można zapewnić jej idealny wygląd i kompleksowo odpowiedzieć na wszystkie potrzeby. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

witamina c w kosmetyce

Coraz głośniej się mówi o dobrodziejstwie witaminy C, czyli kwasu L-askorbinowego na nasz organizm. Ze względu na to, że jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, zwraca się uwagę na jego działanie antynowotworowe. Poza tym, że pomaga nam się pozbyć wolnych rodników, a dzięki temu również opóźnia procesy fotostarzenia skóry, ma jeszcze wiele innych funkcji, które spowodowały, że stała się jednym z bardziej pożądanych składników kosmetyków i kosmeceutyków. »

Ocena: 5
Komentarze (1)
do góry strony