Uroda.com / Artykuły / Twarz

Artykuły

Twarz


kosmetyki

„Gdy człowiek jest szczęśliwy, żyje w harmonii z samym sobą i swoim otoczeniem”.- Oscar Wilde »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Powrót do nauki, niezapowiedziane testy czy nowe znajomości to nie lada stres i wyzwania dla młodego człowieka. Dodaj sobie pewności wzorową cerą. To proste! Systematyczna pielęgnacja kosmetykami marki Neutrogena® sprawi, że młoda skóra będzie wyglądać świeżo i zdrowo każdego dnia. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Zmieniające się pory roku to dla Ciebie powód, dla którego sięgasz po nowe produkty kosmetyczne? Przekonaj się, jaką moc mają stworzone z ziół naturalne kosmetyki Samarité, które w każdych warunkach zapewnią twojej skórze codzienną pielęgnację niezbędną dla zachowania dobrej kondycji. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Lato kojarzy nam się przede wszystkim ze słoneczną pogodą. Miarą udanego urlopu najczęściej jest brak deszczu i wysoka temperatura. Nie każdy wie, że w zależności od regionu w Polsce usłonecznienie wynosi średnio ok. 1650 godzin w ciągu roku. Między kwietniem a wrześniem trafia do nas 80% promieniowania rocznego. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

oda różana w kosmetyce stosowana jest już od starożytności. Nawilża, tonizuje, rozjaśnia skórę, działa przeciwzmarszczkowo i łagodzi zaczerwienienia – to tylko niektóre z jej wielu zalet. NIVEA przedstawia linię ROSE TOUCH, która łączy w sobie niezwykłą moc organicznej wody różanej i technologii micelarnej. W serii znajdziemy dwufazowy płyn micelarny, oczyszczający żel do twarzy, chusteczki do demakijażu oraz... NOWOŚĆ! Intensywnie nawilżający żel-krem do twarzy! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony