Uroda.com / Artykuły / Testujemy

Artykuły

Testujemy


nowości Avon

Początek jesieni nie musi wcale oznaczać drastycznych zmian w Twojej kosmetyczce. Korzystaj śmiało z ostatnich promieni słońca i zapewnij sobie iście letni powiew świeżości z kosmetykami marki AVON, które przetestowałyśmy specjalnie dla Ciebie. »

Ocena: 35
Komentarze (1)

nowości rimmmel

Jesień to w kosmetycznym świecie czas obfitujący w szereg nowości. Przetestowałyśmy dla Was jesienne perełki, które debiutowały na polskim rynku pod skrzydłami firmy Coty Polska. Będziecie, dzięki nim, nie tylko pięknie pachnieć, ale również wykonacie trwały, olśniewający makijaż. »

Ocena: 35
Komentarze (0)

avon

Przetestowaliśmy dla Was kilka hitów Avonu! Dzięki nim, zadbasz nie tylko o idealny makijaż, ale również o odpowiednie nawilżenie skóry! »

Ocena: 48
Komentarze (4)

avon

Słońce, plaża, wakacje. Nawet w pełnym słońcu możesz wyglądać pięknie i uwodzicielsko. Przetestowałyśmy dla Ciebie kilka kosmetyków, które sprawią, że przyciągniesz wzrok niejednego mężczyzny. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

vipera cosmetics

Istniejąca od 1987 roku firma Vipera Cosmetics do dzisiejszego dnia należy do największych na polskim rynku producentów kosmetyków kolorowych. Sukces firmy tkwi w wysokiej jakości produktów oraz trafnym dopasowaniu oferty do potrzeb rynku. Kosmetyki Vipera Cosmetics, badane przez lekarzy specjalistów: dermatologów, alergologów i okulistów są produktami bezpiecznego stosowania. Nie są testowane na zwierzętach. »

Ocena: 50
Komentarze (5)
do góry strony