Uroda.com / Artykuły / Testujemy

Artykuły

Testujemy


marion opinie

Wiele kobiet zapomina, jak ważny jest demakijaż. Odpowiednie oczyszczanie twarzy pomoże nie tylko usunąć resztki makijażu, ale zapewni także odpowiednią pielęgnację cery. Przetestowałam dla Was kosmetyki marki Marion. Sprawdźcie, jak sobie poradziły z demakijażem! »

Ocena: 0
Komentarze (5)

avon

Marka AVON nie próżnuje i co chwilę zaskakuje nas nowymi pozycjami w swojej ofercie. Przetestowałyśmy dla Was kilka produktów. Sprawdźcie, na które warto zwrócić uwagę! »

Ocena: 0
Komentarze (3)

avon opinie

AVON wciąż zaskakuje! W ofercie marki pojawiło się ostatnio kilka rewelacyjnych produktów, które przetestowałyśmy specjalnie dla Was. Sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę, zwłaszcza, że noworoczne promocje trwają! »

Ocena: 35
Komentarze (3)

nowości Avon

Początek jesieni nie musi wcale oznaczać drastycznych zmian w Twojej kosmetyczce. Korzystaj śmiało z ostatnich promieni słońca i zapewnij sobie iście letni powiew świeżości z kosmetykami marki AVON, które przetestowałyśmy specjalnie dla Ciebie. »

Ocena: 35
Komentarze (1)

nowości rimmmel

Jesień to w kosmetycznym świecie czas obfitujący w szereg nowości. Przetestowałyśmy dla Was jesienne perełki, które debiutowały na polskim rynku pod skrzydłami firmy Coty Polska. Będziecie, dzięki nim, nie tylko pięknie pachnieć, ale również wykonacie trwały, olśniewający makijaż. »

Ocena: 35
Komentarze (0)
do góry strony