Uroda.com / Artykuły / Testujemy

Artykuły

Testujemy


Błoto Wulkaniczne MudSpa

Błoto Wulkaniczne MudSpa z jeziora Saki, znajdującego się na Krymie - to produkt z rezerwatu Natury, koncentrat wysokiej skuteczności, doznanie prawdy z głębin Ziemi. Bogate składnikowo zawiera w sobie sole mineralne, substancje organiczne, mikroelementy oraz kompleks biologiczny pochodzenia naturalnego. »

Ocena: 45
Komentarze (13)

balsamy Venus

W odpowiedzi na specjalne wymagania wrażliwej skóry powstały nowe balsamy do ciała marki Venus: Balsam do ciała Venus do skóry wrażliwej ze skłonnością do pękania naczynek oraz Balsam do ciała Venus do skóry wrażliwej skłonnej do przesuszania. »

Ocena: 45
Komentarze (7)

Venus

Skóra wrażliwa jest skórą niezwykle wymagającą, dlatego należy ją pielęgnować z należną troską, dbając o to, aby dostarczyć jej niezbędną ilość składników odżywczych, zapewnić optymalne nawilżenie i regenerację. »

Ocena: 46
Komentarze (63)

hypnotic eye

Skóra wokół oczu jest cienka jak papier i wymaga szczególnej pielęgnacji. Nieprzespana noc, godziny spędzone przed komputerem, zła dieta, stres i przemęczenie niemal natychmiast odciskają na niej nieodwracalne piętno w postaci obrzęków, cieni czy zmarszczek. »

Ocena: 48
Komentarze (0)

ecodermine

Dowiedz się, jak nasze użytkowniczki oceniły balsamy do ciała Ecodermine! »

Ocena: 44
Komentarze (18)
do góry strony