Uroda.com / Artykuły / Testujemy

Artykuły

Testujemy


batiste

Trudno Ci utrzymać piękne włosy na codzień, pomiedzy jednym myciem a drugim? Batiste przybywa na ratunek! Wystarczy kilka chwil, byś mogła się cieszyć puszystymi, błyszczącymi, pachnącymi świeżością włosami! »

Ocena: 50
Komentarze (107)

seche

SECHE to kompletna seria produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci, dzięki którym każda kobieta może się cieszyć trwałym i pięknym manikiurem każdego dnia. »

Ocena: 50
Komentarze (78)

golden rose

Przed każdym większym wyjściem, a przed zabawą sylwestrową - w szczególności, każda z nas ma problem z doborem biżuterii odpowiedniej do stroju. Dzięki marce GOLDEN ROSE sylwestrowy makijaż będzie Twoją najpiękniejszą biżuterią! Nie musisz tuż przed sylwestrowym balem przetrząsać szkatułki z pierścionkami i bransoletkami w poszukiwaniu odpowiednio spektakularnego klejnotu. Sama będziesz klejnotem! »

Ocena: 41
Komentarze (105)

toni&guy

Odrobina błysku, delikatne koronki. Do tego wysoki połysk i lekko falujące końcówki. Marka TONI&GUY wie doskonale jak łączyć fryzurę i garderobę, by uzyskać pożądany efekt. Jesteś divą miejskiej dżungli. Najważniejsze, by przyciągać spojrzenia, wzbudzać zazdrość i pożądanie. Jesteś idealna, a twoja stylizacja tworzy perfekcyjną całość. Total look to twoja dewiza, a nienaganna fryzura jest jego nieodłącznym elementem. »

Ocena: 38
Komentarze (61)

epilacja

Technologia idzie do przodu, a w przypadku medycyny estetycznej rozwija się bardzo dynamicznie. Prawdziwym odkryciem tego roku jest innowacyjny laser, który zrewolucjonizował pojęcie epilacji. Panie i Panowie, przed Wami - Vectus! »

Ocena: 35
Komentarze (7)
do góry strony