Uroda.com / Artykuły / Testujemy

Artykuły

Testujemy


Laboratorium AVA

Dzięki autorskim recepturom kosmetyków AVA kobieta od wielu lat może pielęgnować swoją urodę i zachować młodość. Firma ciągle poszukuje nowych rozwiązań dla aktualnych potrzeb kobiet. Przygotowując nowe produkty ma nadzieję powstrzymać procesy starzenia się skóry. Wykorzystuje do tego najnowsze, naturalne substancje nowej generacji, których działanie sięga głębszych warstw naskórka. »

Ocena: 48
Komentarze (82)

joanna naturia bogy

Idealnie gładka, miękka i jędrna skóra to marzenie każdej kobiety! Żele peelingujące Naturia body marki JOANNA pomogą Ci spełnić to marzenie! »

Ocena: 45
Komentarze (82)

gosh cosmetics

Tusz do rzęs CATHY EYES marki Gosh Cosmetics przetestowany! Czy spełnił Wasze marzenie o zmysłowym kocim spojrzeniu? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Venus

O higienę okolic intymnych należy dbać jak o ciało noworodka – delikatnie i z troską. Codzienna, prawidłowa ochrona zapewnia nam nie tylko komfort i poczucie świeżości, lecz także zdrowie. Intymne okolice ciała kobiety, szczególnie aktywnej fizycznie, często narażone są na infekcje, zarówno na podłożu grzybicznym, jak i bakteryjnym. »

Ocena: 0
Komentarze (73)

glinka Rhassoul

Glinka Rhassoul to tradycyjny marokański produkt służący pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Od tysięcy lat Glinka jest ceniona za swoje dobroczynne właściwości. »

Ocena: 42
Komentarze (27)
do góry strony