Uroda.com / Artykuły / Testujemy

Artykuły

Testujemy


edel de lux

Edel de Lux French Manicure to zestaw składający się z dwóch lakierów do paznokci z wygodnym pędzelkiem oraz kompletu pasków do manicure. Lakiery zawierają substancje wzmacniające i uelastyczniające paznokcie. Czy spełniły Wasze oczekiwania? »

Ocena: 45
Komentarze (1)

Beauty Face

INTELLIGENT SKIN THERAPY to idealna propozycja dla osób w każdym wieku, które szukają inteligentnej pielęgnacji, idealnie dopasowanej do potrzeb skóry. »

Ocena: 48
Komentarze (76)

salon roman

Salon i Gabinet ROMAN oferuje pełen zakres usług fryzjerskich: fachową poradę, regenerację, czesanie, strzyżenie, farbowanie, baleyage, trwałą, fryzury ślubne oraz szereg zabiegów kosmetycznych. Nasze Czytelniczki miały możliwość przetestowania usług fryzjerskich oferowanych przez Salon ROMAN. Sprawdźcie ich opinie! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Lumene

Krem do twarzy LUMENE NATURAL 3-ACTION DAY TREATMENT to niezwykle bogaty składnikowo preparat do dziennej pielęgnacji. Czy zadowolił nasze Czytelniczki? Przeczytaj ich opinie! »

Ocena: 50
Komentarze (11)

Joanna

Receptura produktów JOANNA należących do serii Z Apteczki Babuni oparta jest głównie na naturalnych składnikach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy zakorzenionej w tradycji ziołolecznictwa i medycynie ludowej udało się stworzyć produkty spełniające najwyższe wymagania pielęgnacyjne. »

Ocena: 48
Komentarze (63)
do góry strony