Uroda.com / Artykuły / Testujemy

Artykuły

Testujemy


Timotei with Jerycho Rose

Timotei to wysokiej jakości, inspirowane naturą produkty do pielęgnacji włosów. Doskonale odżywiają i pielęgnują Twoje włosy, przynosząc w krótkim czasie wspaniałe rezultaty. Kosmetyki Timotei zawierają formuły wykorzystujące w 100% naturalne olejki i ekstrakty roślinne pochodzące z różnych zakątków świata, by wydobyć i podkreślić naturalne piękno Twoich włosów. »

Ocena: 48
Komentarze (127)

golden rose

Nasze Czytelniczki miały możliwość przetestowania wybranych kosmetyków do makijażu marki Golden Rose. Sprawdź, co o nich sądzą! »

Ocena: 30
Komentarze (4)

synesis

Marka SYNESIS skupia swoje starania wokół tworzenia kosmetyków o jak najlepszym działaniu. Ograniczając przy tym takie aspekty, jak kolor, czy przyciągające wzrok opakowanie do niezbędnego minimum. Najważniejsze jest rzetelne działanie. Dlatego SYNESIS nieustannie poszukuje najbardziej efektywnych surowców, z którymi eksperymentuje, aby stworzyć optymalną dla kobiecych potrzeb kombinację składników. »

Ocena: 48
Komentarze (500)

orly

Seria lakierów do paznokci Feel the Vibe marki Orly to mocno nasycone, wyraziste i fluorescencyjne kolory, które idealnie pasują do letnich kreacji i opalonej skóry! »

Ocena: 45
Komentarze (1)

dermedic normacne preventi

Dermedic wprowadza nowość - Normacne, specjalistyczną linię przeznaczoną do pielęgnacji skóry mieszanej, tłustej i ze skłonnością do trądziku. »

Ocena: 0
Komentarze (65)
do góry strony