Uroda.com / Artykuły / Testujemy

Artykuły

Testujemy


batiste

Suchy szampon BATISTE to produkt, który został przygotowany z myślą o tych wiecznie zabieganych, dla których doba powinna mieć więcej niż 24 godziny. Czy kosemtyk Batiste rzeczywiście pomógł im zaoszczędzić trochę czasu, a przy tym nie stracił na swojej skuteczności? »

Ocena: 40
Komentarze (1)

dermedic normacne

Specjalistyczna linia Normacne powstała w oparciu o składniki antybakteryjne i przeciwzapalne. Ich zadaniem jest kompleksowa i systematyczna pielęgnacja skóry. Czy nasze Czytelniczki potwierdziły skuteczność kosmetyków? »

Ocena: 45
Komentarze (4)

Joanna

Balsamy do ciała JOANNA należące do serii Z Apteczki Babuni zostały stworzone ze starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych i spełniają najwyższe wymagania pielęgnacyjne. Co sądzą o nich nasze Czytelniczki? »

Ocena: 45
Komentarze (3)

synesis

Krem do ciała Contra Zima 10 składników aktywnych z limitowanej serii SYNESIS, to według zapewnień producenta gwarancja pięknej, elastycznej i miękkiej skóry zimową porą. Nasze Czytelniczki i Redaktorki miały okazję się o tym przekonać na własnej skórze. Poznaj ich opinie! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

seche vite

Dzięki profesjonalnym produktom marki SECHE każda kobieta może cieszyć się pięknym i trwałym manikiurem na co dzień! Nasze Czytelniczki miały okazję się o tym przekonać. »

Ocena: 45
Komentarze (2)
do góry strony