Uroda.com / Artykuły / Super Aqua - nowa gama kosmetyków Guerlain

Artykuły

Super Aqua - nowa gama kosmetyków Guerlain

2010-04-19


Super Aqua - nowa gama kosmetyków Guerlain

Gdy w 1987 roku Guerlain zaprezentował SUPER AQUA-SERUM rozpoczęła się nowa era kosmetyków nawilżających. W 2008 roku formuła gamy SUPER AQUA została unowocześniona – naukowcy Guerlain opracowali kompleks róży pustynnej, który nadał jej nową, bezprecedensową jakość. Nowa gama SUPER AQUA maksymalizuje poziom nawilżenia w skórze i przeciwdziała jej starzeniu się.

Katarzyna_Jurczyk

Autor:

Katarzyna Jurczyk

Źródło: uroda.com

sas_body.jpgDziś Guerlain prezentuje cztery nowe kosmetyki, które powiększają rodzinę SUPER AQUA:
SUPER AQUA-DAY, z potrójną tarczą ochronną – SPF 30
NIEWIDZIALNA TARCZA OCHRONNA
Pomimo wysokiego filtru ochronnego – SPF30, krem ten jest zupełnie niewidzialny na powierzchni skóry. Nie pozostawia typowego dla formuł z wysokimi filtrami białego osadu na skórze. Opakowanie kosmetyku stanowi wygodna, praktyczna tubka, wyposażona w pompkę, która dozuje idealną ilość kremu. Kosmetyk oferuje skórze potrójną ochronę: nawilża, przeciwdziała starzeniu i chroni przed promieniowaniem słonecznym.

Dzięki SUPER AQUA-DAY SPF30 skóra jest wspaniale nawilżona
i aksamitnie gładka w dotyku. Czuje się wyraźnie wzmocniona
i jest bardziej odporna na zmiany związane z procesem starzenia.
Potrójna ochrona:

   1. Optymalne nawilżenie: kompleks z kwiatu róży pustynnej nie tylko powstrzymuje ewaporację wody z naskórka, ale także dostarcza skórze trwałego nawilżenia (poziom nawilżenia podnosi się o 93 % w 2 godziny po aplikacji).
   2. Optymalna ochrona przed procesem starzenia skóry: redukcja wolnych rodników na powierzchni skory o 14%.
   3. Optymalna ochrona przed promieniowaniem słonecznym: wysoki filtr SPF 30 przeciwdziała foto-starzeniu się skóry

WYJĄTKOWO LEKKA KONSYSTENCJA
Niewiarygodnie lekka konsystencja sprawia, że krem SUPER AQUA-DAY SPF30 jest kompletnie niezauważalny, podczas gdy inne tego typu kosmetyki pozostawiają na powierzchni skóry biały osad. Taki efekt jest możliwy dzięki składnikom żelującym, które sprawiają, że podczas aplikacji emulsja zamienia się w delikatny fluid i roztapia na skórze. Umożliwia to łatwe i równomierne rozprowadzenie kosmetyku.

SUPER AQUA-EYE
płatki przeciwdziałające opuchliźnie pod oczami
BŁYSKAWICZNY EFEKT WYGLADZAJĄCY
Delikatne, przeźroczyste płatki są po prostu cudowne!
Z uniezwykłą precyzją dopasowują się do kształtu delikatnego obszaru oka i redukują opuchliznę, natychmiast wygładzając kontury oczu. Każdy z płatków oferuje niewiarygodne połączenie cech: lekką jak piórko hydrożelową konsystencję i trwałość. Efekt jest natychmiastowy: obszar oczu jest wygładzony i zrelaksowany, spojrzenie odzyskuje świeżość i młodzieńczy blask.
WYSOCE SKUTECZNE DZIAŁANIE
  * Działanie nawilżające i przeciwzmarszczkowe: formuła wzbogacona o kompleks z róży pustynnej podnosi odporność komórek na agresywne czynniki środowiska zewnętrznego. Skóra natychmiast odzyskuje optymalny poziom nawilżenia (90%).
    * Działanie drenujące: ekstrakt z Terminalia Sericea (roślina afrykańska) w połączeniu z peptydami redukuje opuchliznę i ciemne kręgi pod oczami (94%)
    * Działanie przeciwzmarszczkowe: kwas hialuronowy – silny składnik wypełniający pozwala skórze „uwięzić” wilgoć w naskórku, dzięki czemu gwarantuje widoczny efekt wygładzający
Zmarszczki i linie powstałe na skutek odwodnienia zostają zredukowane o 31%.
NOWA, NIEZWYKŁA HYDROŻELOWA KONSYSTENCJA
Tekstura płatków jest niezwykle odświeżająca i ma działanie odprężające. Płatki są delikatne, żelowe i mają niezwykłą moc nawilżającą. Każdy płatek zbudowany jest z bio-polimerów i uwalnia aktywne składniki poprzez ekskluzywną (opatentowaną) 3-wymiarową siateczkę. Jest to nowa technologia, w której polimery łączone są krzyżowo a nie liniowo, co umożliwia płatkom absorbowanie i utrzymanie ilości wody o 4600 razy cięższej niż ich waga własna. Kiedy płatki umieszczane są pod oczami stają się natychmiast niewidoczne i idealnie przylegają do skóry, nie pozostawiając na niej żadnych śladów.

Wskład serii wchodzi jeszcze: SUPER AQUA-BODY Serum do pielęgnacji ciała oraz SUPER AQUA-HANDS Krem do pielęgnacji skóry dłoni, przeciwdziałający starzeniu się. Ochrona SPF 15

CENY:

SUPERAQUA DAY POTRÓJNA OCHRONA (TUBKA Z POMPKĄ) SPF30 40ML; Cena: 316 pln
SUPERAQUA EYE ( 6X2 PŁATKI); Cena: 438 pln
SUPERAQUA BODY SERUM DO PIELĘGNACJI CIAŁA 200ML; Cena: 392 pln
SUPERAQUA HANDS SPF 15 75ML; Cena: 231 pln

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony