Uroda.com / Artykuły / Stopy / Pielęgnacja

Artykuły

Pielęgnacja


stopy

Eleganckie sandały na obcasie, odkryte pięty. Wakacje to czas, aby ukazać zadbane stopy. »

Ocena: 0
Komentarze (38)

przyprawy w pielęgnacji ciała

Rozmaryn, papryka, imbir, awokado – brzmi jak aromatyczne danie? Nic bardziej mylnego. Jak się okazuje coraz częściej wykorzystujemy naturalne składniki w codziennej pielęgnacji. Zobacz jaki wpływ na Twoją skórę mają produkty, które możesz znaleźć w swojej kuchni. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

pielęgnacja stóp

Latem intensywniej niż o każdej innej porze roku dbamy o stopy. Odkryte, dodają seksapilu, przyciągają uwagę i stają się naszą wizytówką. Jak je pielęgnować i chronić, aby jak najdłużej zachwycały swoją kondycją? »

Ocena: 43
Komentarze (11)

zdrowe nogi

Lato w pełni, a pewnie niejedna z nas ma problem z opuchniętymi stopami, kostkami, czy też łydkami. Jest to bardzo częsta przypadłość, zwłaszcza przy wysokich temperaturach, które właśnie towarzyszą nam za oknem. Nie ma nic dziwnego, gdy opuchlizna nóg pojawia się w upalne dni, czy też po długotrwałym staniu czy siedzeniu. »

Ocena: 37
Komentarze (9)

pielęgnacja stóp

Przez większą część roku - skrzętnie skrywane. Wraz z nadejściem słońca - ujrzały światło dzienne. Szybko jednak okazało się, że nie są powodem do dumy. Stopy – bo o nich mowa - choć wykonują codziennie ciężką pracę, traktowane są po macoszemu. A przecież one również wymagają specjalnej pielęgnacji. »

Ocena: 30
Komentarze (8)
do góry strony