Uroda.com / Artykuły / Stopy / Kosmetyki

Artykuły

Kosmetyki


uroda

Nocą możesz wiele zdziałać dla urody. Wieczorem nałóż na twarz odpowiednią maseczkę, a na pięty zmiękczające plastry – nowość marki L’biotica. Poranne efekty pozytywnie Cię zaskoczą! »

Ocena: 50
Komentarze (7)

Latem, gdy nadchodzą upalne i słoneczne dni, chętnie nosimy odkryte obuwie, odsłaniając stopy. Szczególnie zależy nam wówczas na ich ładnym wyglądzie i dobrej kondycji. Tymczasem często zaniedbywana w okresie zimowym skóra stóp wymaga intensywnej pielęgnacji, likwidującej problem pękających pięt, przesuszenia, szorstkości czy rogowacenia. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Sandały, japonki, klapki... Najwyższy czas pokazać piękne stopy. Delia Good Foot to innowacyjna linia kosmetyków, przeznaczona dla kobiet, które cenią komfort i zadbany wygląd stóp. Wszystkie preparaty w serii mają działanie antyseptyczne, zawierają PROACTIVE MINT COMPLEX z odżywczym ekstraktem z dzikiej wodnej mięty oraz ANTYSEPTIC PROTECTION - z antybakteryjnym kompleksem ochronnym. »

Ocena: 47
Komentarze (3)

stopy

Skóra naszych stóp wymaga takiej samej pielęgnacji jak skóra twarzy. Powinnyśmy je czyścić, złuszczać i nawilżać, jak każdą inną cześć naszego ciała. Na rynku kosmetycznym istnieje duża ilość produktów do pielęgnacji stóp, ale dlaczego nie przygotować ich samodzielnie w domu. Tego typu specyfiki sa proste do przygotowania i można je zrobić z naturalnych, ogólnodostępnych produktów. »

Ocena: 50
Komentarze (8)

stopy

Nadmierna potliwość stóp dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Często w obuwiu spędzamy nawet cały dzień. Przez ten czas wytwarzany pot wsiąka w skarpety i buty, czego rezultatem jest niepożądany zapach. To właśnie on uniemożliwia nam później założenie ulubionych butów. Oczywiście możemy umyć stopy, aby pozbyć się przykrego odoru, ale jak pozbyć się uporczywego zapachu z butów? Przede wszystkim należy dokładnie wycierać stopy przed założeniem obuwia, a także używać dezodorantów do nóg, jak i do stóp. »

Ocena: 25
Komentarze (6)
do góry strony