Artykuły

Zabiegi


balneoterapia

Lecznicze właściwości wód mineralnych są znane od starożytności. Już Hipokrates wykorzystywał innowacyjne metody fizjoterapii opierające się o kąpiele i masaże lecznicze wodą. Dziś, posiadając dostęp do najnowocześniejszych narzędzi badawczych jesteśmy w stanie naukowo udowodnić skuteczność balneoterapii. Nic więc dziwnego, że taka forma terapii zyskuje coraz większą popularność. »

Ocena: 48
Komentarze (0)

zimowe zabiegi

Czekolada, cynamon, cytrusy i cukier – oto z czego powinno się korzystać podczas zimowej wizyty w SPA. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

spa dla włosów

Jesień to czas kiedy w powietrzu zaczyna panować wilgoć, a warunki pogodowe są coraz trudniejsze dla naszych włosów. Nadchodzi także czas, w którym włosy stają się przesuszone, zaczynają się plątać i elektryzować pod nakryciami głowy. Jak dbać o włosy, aby były piękne i lśniące – radzi ekspert Studia Odnowy Manor House SPA Chlewiska. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

zabiegi ochładzające

W zimie z niecierpliwością czekamy na upalne lato, ale gdy przyjdzie nam pracować czy nawet wypoczywać w upalne dni, znów narzekamy. Senność, brak energii, opuchnięte stopy to tylko niektóre dolegliwości, z jakimi spotykamy się gdy słupek rtęci wznosi się powyżej 30 stopni. »

Ocena: 50
Komentarze (9)

masaż głowy

Sposobów na spędzenie walentynkowego wieczoru jest wiele – kolacja, kino, spacer… ale co powiecie na wspólne mycie włosów? Mycie, połączone z relaksującym masażem skóry głowy, wykonane wysokiej jakości kosmetykami, może być wstępem do pełnej miłosnych uniesień nocy. Jak prawidłowo wykonać masaż radzi Mariusz Stawski, fryzjer, stylista, instruktor kosmetycznej marki KEMON. »

Ocena: 45
Komentarze (7)
do góry strony