Artykuły

Trendy


Czy erotyczne SPA to coś nieosiągalnego, tajemna pielęgnacja, dostępna jedynie w wybranych salonach? Teraz już nie! Dzięki odpowiednim preparatom mamy możliwość przekonać się na własnej skórze, jak prosto jest zorganizować chwile przyjemności i wznieść się na wyżyny rozkoszy w domowym zaciszu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

walentynki

Walentynki są okazją do zatrzymania się i poświęcenia większej uwagi swojemu związkowi. Nie muszą przecież kojarzyć się jedynie z zakupem tandetnych maskotek i serduszek. Lepiej potraktować je jak okazję do refleksji, zbliżenia się, poprawy jakości. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Medical Spa

Wszechobecny kult pięknego ciała spowodował, że ludzie pragną zachować na długo, młodość swojej skóry. W pogoni za nieskazitelnym wyglądem poszukują coraz to nowszych rozwiązań. W konsekwencji czego wzrastają również wymagania i oczekiwania stawiane gabinetom kosmetycznym oraz ośrodkom Spa. W odpowiedzi na współczesne realia powstały obiekty zwane Medical Spa, ale od początku… »

Ocena: 0
Komentarze (0)

winoterapia

Jedną z pierwszych, która doceniła korzystny wpływ wina na urodę, była Kleopatra. Kto by pomyślał, że ten legendarny napój bogów w czasach współczesnych będzie używany do zupełnie innych celów niż dawniej bywało. Wino bowiem znane było już w starożytności i zajmowało jedno z najważniejszych miejsc na stole, podczas wszelkich uroczystości, czy ceremonii religijnych. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

odnowa psychosomatyczna

Odnowa psychosomatyczna jest stosunkowo młodą nauką opierającą się na całościowym spojrzeniu na człowieka. Znaczącą role w rozwoju zarówno medycyny psychosomatycznej, jak i odnowy psychosomatycznej odegrał i nadal dogrywa kierunek filozoficzny zwany holizmem. Przyjmuje on, że dusza i ciało zdrowego człowieka składają się na spójny system. »

Ocena: 0
Komentarze (92)
do góry strony