Uroda.com / Artykuły / Spa&wellness / Obiekty spa

Artykuły

Obiekty spa


dolny śląsk

Na początku tego roku ruszyła kampania mająca na celu wypromowanie uzdrowisk Dolnego Śląska. Aby pokazać zalety tego wspaniałego regionu Polski , zorganizowano study tour dla pracowników mediów. Uroda.com uczestniczyła w projekcie, by zdać Wam szczegółową relację z podróży. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

sauna

Szukasz sposobu na zimowe przygnębienie i poprawę nastroju? Idź na saunę! Do wyboru masz saunę suchą, parową lub saunę na podczerwień. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Spa

Chcesz zrobić coś dla siebie, pragniesz kompleksowo zadbać o ciało i ducha, wprost marzysz, żeby się zrelaksować. W tym celu przeszukujesz oferty Spa, oglądasz strony internetowe, odwiedzasz obiekty lub słuchasz rad znajomych. Jednak, czy wiesz na co zwrócić uwagę podczas wybierania ośrodka Spa? Po czym tak naprawdę poznać dobre Spa? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Medical Spa

Wszechobecny kult pięknego ciała spowodował, że ludzie pragną zachować na długo, młodość swojej skóry. W pogoni za nieskazitelnym wyglądem poszukują coraz to nowszych rozwiązań. W konsekwencji czego wzrastają również wymagania i oczekiwania stawiane gabinetom kosmetycznym oraz ośrodkom Spa. W odpowiedzi na współczesne realia powstały obiekty zwane Medical Spa, ale od początku… »

Ocena: 0
Komentarze (0)

singapur

Jest bardzo prawdopodobne, że w drodze do odległej Indonezji, Australii czy Nowej Zelandii będziemy musieli przesiadać się w Singapurze. Warto zatrzymać się w tym mieście na dłuższą chwilę, bo wyjście poza lotnisko może stać się początkiem niezwykłej przygody. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony