Uroda.com / Artykuły / Spa&wellness / Marki i produkty

Artykuły

Marki i produkty


bielenda professional home expert

Lato tuż, tuż... Pora więc zacząć przygotowywać nasze ciało na jego nadejście. Powabny biust, jędrne pośladki i gładka skóra bez śladu cellulitu to cel niejednej z nas przed rozpoczęciem sezonu bikini. Aby pięknie prezentować się w nowym stroju kąpielowym nie musimy jednak korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Z pomocą przychodzi linia Bielenda Professional Home Expert, która pomoże nam uzyskać pożądane efekty w domowym zaciszu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

bielenda linia kontynentalna spa

Linia kontynentalna SPA to oferta wyjątkowo aromatycznych kosmetyków dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry. Zawarte w produktach najcenniejsze składniki naturalne z najdalszych zakątków świata pozwalają na międzykontynentalną podróż zmysłów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Zaczęło się lato, a wraz z nim wychodzą na jaw niedoskonałości naszej skóry po długotrwałej zimie. Można temu łatwo zaradzić. Dedykowana na potrzeby naturalnej pielęgnacji linia bocheńskich preparatów Salco au Naturel to sposób na „ Spa” bez wychodzenia z domu. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

gabinet kometyczny

Marka została założona ponad 100 lat temu. Łączy ona dawne tradycje japońskie z tymi innowacyjnymi i luksusowymi zabiegami oraz produktami, opartymi na cudownych właściwościach jedwabiu. »

Ocena: 10
Komentarze (1)
do góry strony