Uroda.com / Artykuły / Spa&wellness

Artykuły

Spa&wellness


Spa

Prawie 100 menadżerów oraz inwestorów wzięło udział w pierwszej edycji Akademii ForSpa, która odbyła się 29 maja 2009 roku Krakowie. Arkadiusz Dawidowski, dyrektor rozwoju firmy ForSpa zapoznał słuchaczy z siedmioma gorącymi nowościami rynku spa oraz potrzebami pokolenia Y, zafascynowanego światem nowych technologii. »

Ocena: 45
Komentarze (0)

kriokomora

Większość z nas nie przepada za zimą i zimnem. Niemniej jednak powinniśmy pamiętać o zbawiennym wpływie zimna na nasz organizm. Zimnem bowiem możemy leczyć szereg chorób i poprawiać nasze samopoczucie. W tym celu stworzone zostały kriokomory wykorzystujące temperatury od -100 do -160⁰C. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

gabinet kometyczny

Marka została założona ponad 100 lat temu. Łączy ona dawne tradycje japońskie z tymi innowacyjnymi i luksusowymi zabiegami oraz produktami, opartymi na cudownych właściwościach jedwabiu. »

Ocena: 10
Komentarze (1)

spa

Stres jest reakcją na zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie, często nagłe, zaskakujące i nieplanowane. W czasach kryzysu zarządzanie stresem oznacza nic innego jak wgłębienie się w samego siebie, odkrycie swoich dobrych i słabych stron, by móc nimi odpowiednio zarządzać. Spirala stresu, w którą wpadamy najczęściej paraliżuje aniżeli motywuje. »

Ocena: 50
Komentarze (10)

spa

Miejsce, w którym zapomnisz o stresie, a Twoje ciało i dusza doznają chwili ukojenia »

Ocena: 25
Komentarze (11)
do góry strony