Uroda.com / Artykuły / Spa&wellness

Artykuły

Spa&wellness


Medical Spa

Wszechobecny kult pięknego ciała spowodował, że ludzie pragną zachować na długo, młodość swojej skóry. W pogoni za nieskazitelnym wyglądem poszukują coraz to nowszych rozwiązań. W konsekwencji czego wzrastają również wymagania i oczekiwania stawiane gabinetom kosmetycznym oraz ośrodkom Spa. W odpowiedzi na współczesne realia powstały obiekty zwane Medical Spa, ale od początku… »

Ocena: 0
Komentarze (0)

hydroterapia

Czy zastanawiałaś się kiedyś jak dużą rolę w Twoim życiu odgrywa woda? Sama doskonale wiesz, jak Twój organizm oraz skóra reagują na niedobór wody. Szczególnie warto wziąć to pod uwagę, gdy lato rozpieszcza wysokimi temperaturami i mnóstwem słońca. Pomóż sobie oraz swojej skórze za pomocą Hydroterapii. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

relaks

Ciężki dzień w pracy, kłótnia z facetem, nieudana fryzura? W życiu spotyka Cię wiele stresujących sytuacji. Jednak istnieją sposoby, aby radzić sobie ze stresem. Techniki relaksacyjne bo o nich będzie mowa. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Jednym z moich wspomnień z dzieciństwa są zabawy w błotnych kałużach, mnóstwo radości, pisków, krzyków i oczywiście zabrudzeń. Dlatego jak tylko usłyszałam o błotnych zabiegach kosmetycznych postanowiłam zgłębić dla Was ten temat. Może i Wasze miłe wspomnienia powrócą po przeczytaniu tego artykułu! »

Ocena: 49
Komentarze (1)

Zaczęło się lato, a wraz z nim wychodzą na jaw niedoskonałości naszej skóry po długotrwałej zimie. Można temu łatwo zaradzić. Dedykowana na potrzeby naturalnej pielęgnacji linia bocheńskich preparatów Salco au Naturel to sposób na „ Spa” bez wychodzenia z domu. »

Ocena: 50
Komentarze (2)
do góry strony