Uroda.com / Artykuły / Spa&wellness

Artykuły

Spa&wellness


olejki eteryczne

Aromat olejków eterycznych, blask świec, nastrojowa muzyka i odrobina spokoju to wymarzony wieczór każdej kobiety. Nie musisz jechać do SPA, żeby wypocząć, zadbać o swój wygląd i poczuć się piękną. Zobacz, jak w prosty sposób możesz urządzić w domowym zaciszu własny salon piękności. Zmień łazienkę na kilka godzin w oazę spokoju i przenieś się myślami w odległe zakątki świata. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

domowe spa

Szybki rytm codziennego dnia bywa stresujący i męczący. Stop! W najbliższy weekend, zarezerwuj dla siebie jeden dzień. Rozkoszuj się domowym SPA - zasługujesz na to. Z każdą godziną będziesz coraz bardziej zrelaksowana i bardziej promienna. A wieczorem wybierz się na spotkanie z przyjaciółkami lub randkę z ukochanym! »

Ocena: 0
Komentarze (4)

spa w domowym zaciszu

Zabiegi w Spa są kosztowne i nie zawsze możemy sobie na nie pozwolić. A co powiesz na domowe Spa? Seria kosmetyków Home Spa Pat & Rub umożliwia doznanie luksusowej pielęgnacji w domowym zaciszu z użyciem naturalnych kosmetyków! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

balneoterapia

Lecznicze właściwości wód mineralnych są znane od starożytności. Już Hipokrates wykorzystywał innowacyjne metody fizjoterapii opierające się o kąpiele i masaże lecznicze wodą. Dziś, posiadając dostęp do najnowocześniejszych narzędzi badawczych jesteśmy w stanie naukowo udowodnić skuteczność balneoterapii. Nic więc dziwnego, że taka forma terapii zyskuje coraz większą popularność. »

Ocena: 48
Komentarze (0)

bielenda professional home expert

Lato tuż, tuż... Pora więc zacząć przygotowywać nasze ciało na jego nadejście. Powabny biust, jędrne pośladki i gładka skóra bez śladu cellulitu to cel niejednej z nas przed rozpoczęciem sezonu bikini. Aby pięknie prezentować się w nowym stroju kąpielowym nie musimy jednak korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Z pomocą przychodzi linia Bielenda Professional Home Expert, która pomoże nam uzyskać pożądane efekty w domowym zaciszu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony