Uroda.com / Artykuły / Sekret długowieczności w dwóch magicznych kuracjach

Artykuły

Sekret długowieczności w dwóch magicznych kuracjach

2009-10-12


Orchidee Imperiale

Guerlain oferuje kobietom dwa nowe produkty pielęgnacyjne, w których przykłada wielka uwagę do ceremonii aplikacji. Koncept pochodzący ze SPA Guerlain zaowocował kosmetykami, które regenerują, upiększają i pieszczotliwie dbają o skórę.

Autor: MR

Źródło: Diparlux

Guerlain łączy naukę o pielęgnacji ze sztuką masażu prezentując dwa, nowe pielęgnacyjne klejnoty: Orchidee Imperiale Mask i Orchidee Imperiale Neck and Decollete Cream.

W nowych kosmetykach gamy ORCHIDÉE IMPÉRIALE spektakularne działanie wyciągu komórkowego z orchidei wzmocnione zostało koncentratem dodatkowych, aktywnych składników. Cudowna konsystencja i rewelacyjna formuła sprawiają, że kosmetyki te zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry.

ORCHIDÉE IMPÉRIALE MASK

Kremowa konsystencja optymalizuje działanie kosmetyku. Wyjątkowa maska skutecznie przeciwdziała starzeniu się skóry, ponieważ zawiera skoncentrowany wyciąg komórkowy orchidei królewskiej, wzmocniony pielęgnacyjną mocą dodatkowych cudownych składników energetyzujących.

Molekularny ekstrakt orchidei – podstawowy składnik formuły - działa na wielu płaszczyznach:

• powstrzymuje utratę wody
• wzmacnia epidermę
• reguluje pigmentację
• aktywizuje procesy witalne w obszarze styku dermy i epidermy
• wzmaga produkcję kolagenu i elastyny
• wspomaga gospodarkę wodną skóry
• chroni DNA przed uszkodzeniami
• stymuluje geny długowieczności odpowiedzialne za syntezę przeciwzapalnych protein

CUDOWNA KONSYSTENCJA I NIEZWYKŁA CEREMONIA TOWARZYSZĄCA APLIKACJI KOSMETYKU

Bogaty krem pozostaje na skórze optymalnie długo, aby umożliwić powolne wmasowywanie formuły. Formuła zawiera masło z orchidei – połączenie kwiatów i wysoce odżywczych lipidów, w towarzystwie olejków i wosków. Maska oferuje wyjątkowo zmysłowe doznania. Ceremonia aplikacji kosmetyku nigdy nie była tak wyjątkowa!

Natychmiast po aplikacji wzrasta poziom energii w skórze i skóra odzyskuje witalność. Cera nabiera blasku i wydaje się odprężona. Regularne stosowanie kosmetyku przywraca skórze jędrność i poprawia jej napięcie. Skóra świetnie się regeneruje, jest dobrze odżywiona, mocna, gładka i elastyczna. Jej tekstura staje się delikatna i jedwabista.

RYTUAŁ ZAINSPIROWANY ZABIEGAMI STOSOWANYMI W INSTYTUTACH GUERLAIN

Aplikacja maski Orchidee Imperiale to moment czystego hedonizmu. Luksusowe uczucie, którego każda kobieta może doznać w domowym zaciszu. Specjalnie opracowane gesty aplikacji i techniki masażu sprawią, że nakładanie maski będzie źródłem relaksu i dobrostanu.

I. Aplikacja przy pomocy pędzelka (stymuluje witalność skóry)

Na dobrze oczyszczoną skórę twarzy nałóż cienką warstwę maski przy pomocy pędzelka. Stosuj horyzontalne gesty, wygładzając skórę od centralnej części twarzy (brody, skrzydełek nosa i czoła) ku punktom zaznaczonym na rycinie.

Rys_1.jpg 

 II. Masuj skórę, aby ją pobudzić i dodać jej blasku
Pozwól skórze wchłonąć maskę (prze ok. 10 minut), po czym rozpocznij 2-etapowy masaż:

Masaż drenujący: Umieść dłonie na czole i masuj skórę kolistym ruchem ku skroniom i do nosa. Powtórz ten gest 3 krotnie.

Masaż energizujący: Umieść ręce po obu stronach brody i wykonaj masaż w kierunku oczu, zakręcając ku skroniom. Powtórz ten gest trzykrotnie.

Rys_2.jpg

Usuń nadmiar kosmetyku chusteczką higieniczną.

 

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony