Uroda.com / Artykuły / Pozbądź się siwizny z nową Londą Color Blend!

Artykuły

Pozbądź się siwizny z nową Londą Color Blend!

2010-07-16


Londa

Życie współczesnych kobiet jest barwne i wielowymiarowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, eksperci Procter & Gamble stworzyli nową farbę Londa z technologią Color Blend, która zapewnia aż 8 tygodni pełnego życia i blasku, wielotonowego koloru. Ponadto gwarantuje 100% pokrycia siwych włosów!

Autor: kp

Źródło: inf.prasowa

Farbowane włosy również potrzebują głębokiego, wielotonowego koloru. W przeciwnym razie będą wyglądały matowo i sztucznie. Rozwiązaniem jest nowa Londa, stworzona po to, by jak najwierniej naśladować naturalny kolor włosów: wielowymiarowy blask i głębię. Jak to możliwe? Tworząc nową Londę zastosowano technologię Color Blend, polegającą na połączeniu w każdym odcieniu farby trzech różnych, bogatych w pigmenty tonów, które w efekcie dają głęboki, wielotonowy i - przede wszystkim -  naturalnie wyglądający kolor.

Aby zapobiec wypłukiwaniu się koloru podczas mycia włosów, farby Londa zostały wyposażone w innowacyjną technologię, dzięki której, podczas koloryzacji, pigmenty mogą wniknąć głęboko w strukturę włosa i na długo tam pozostać. Zawarte w farbie lipidy kierują cząsteczki barwnika dokładnie w głąb struktury włosa, a aktywny tlen sprawia, że małe cząsteczki koloru łączą się ze sobą po wniknięciu w strukturę włosa, gdzie stają się na tyle duże, że zostają „uwięzione” wewnątrz. Wtedy także, gdy pigment jest już osadzony wewnątrz włosa, dochodzi do jego aktywacji. Ten proces pozwala uzyskać długotrwały kolor. Cały proces koloryzacji wieńczy odżywka Ochrona Koloru, która działa jak wodoodporna tarcza, idealnie przylegająca do włosa i zapobiegająca przedostawaniu się wilgoci do jego wnętrza.

Nowe farby Londa z technologią Color Blend dostępne są w 25 intensywnych, lśniących, wielotonowych odcieniach, spośród których każda kobieta wybierze coś dla siebie.

Ocena: 45

Komentarze (3)

 

 • 2013-08-18 15:38:48
  Farba bardzo mnie rozczarowała. Po tygodniu kolor mi się zmył.
  IP: 83.25.100.132
 • 2012-08-31 20:22:39
  ładne kolory, takie naturalne
  IP: 164.126.33.250
 • 2011-10-19 18:35:59
  Znawczyni
  Niby lepsza formuła....a farba o niebo gorsza niż starego typu londy,farbowałam przez wiele lat ale teraz się z nią rozstanę-do firmy: nie warto oszczędzać na składnikach pod pretekstem niby nowej formuły.....
  IP: 217.171.62.147
do góry strony