Uroda.com / Artykuły / Nieodparte zapachy lata

Artykuły

Nieodparte zapachy lata

2009-06-08


Nieodparte zapachy lata

Czekamy na nie z utęsknieniem, nasłuchujemy jak małymi krokami zbliża się do naszych drzwi i otula nasze ciało gorącymi promieniami słońca. To czas kiedy zmieniamy nie tylko naszą garderobę czy fryzurę, ale przede wszystkim szukamy nowych, lekkich i orzeźwiających zapachów.

Autor: Marcelina Romańska

Źródło: Diparlux

Dla wielbicieli letnich perfum  kreatorzy zapachów przygotowali  nuty świeże i dynamiczne, eksplodujące pozytywną energią.

Zapachy na lato Jean Paul Gaultier

Summer_le_Male_Jean_Paul_Gaultier3.jpgPrzez całe lato Classique i Le Male będą błyszczeć blaskiem wielkich gwiazd. Edycje zapachów Jean Paul Gaultier na lato 2009 zainspirowane są kolekcją ready-to-wear „Les Pirates”, która zaprasza nas do bajecznych ogrodów Edenu, gdzie bujna fauna i flora jednoczą się i przenikają wzajemnie.

Flakony limitowanych edycji zdobią wielobarwne papugi, zielone flamingi, rajskie ptaki i kolorowe tatuaże.

  Very Irrésistible Givenchy – letnie sorbety

W tym roku Very Irrésistible Givenchy oferuje swoim wielbicielom rześką, wakacyjną interpretację zapachu SummerSorbet_Feminin3.jpgdla Niej i dla Niego. Obie kompozycje oferują nam zupełnie nowe doznania, dalekie od tych jakie towarzyszyły oryginalnym wersjom tych zapachów. Very Irrésistible na lato 2009 przypomina chłodny sorbet - smakowity i soczysty.

Oszronione flakony przywodzą na myśl pucharki, w których serwowany jest lodowy deser. Nowa kolorystyka – elektryczny róż i turkusowy błękit nadają opakowaniom charakterystyczny letni klimat.


Versace - nowy zapach dla kobiet

Versense to ekspresja świeżości i zmysłowości.  Nazwa  niesie ze sobą obietnicę zmysłom, a kompozycja wywołuje versace3.jpgwrażenie otwartej przestrzeni, uczucie  rewitalizacji, przypływ energii  i równowagę zmysłów. Zapach inspirowany naturą, zadedykowany pewnej siebie, energicznej i zmysłowej kobiecie. Zapachy nuty głębi wywołują zmysłowe doznania i czynią z Versense kompozycję intrygującą, tajemniczą i wyrafinowaną.

Flakon Versense to piękny, klasyczny obiekt z krystalicznego szkła o lekko zielonym zabarwieniu.  Wieńczy go metalowy, lśniący korek i zdobi srebrny medalion z meduzą.Issey Miyake- edycje na lato 2009

Zapachy L’Eau d’Issey i L’Eau SummerSorbet_Masculin_3.jpgd’Issey pour Homme stworzone zostały przez Jacquesa Cavallier, który wspaniale wyraził poezje miejskiego krajobrazu. Zapachy umiejscowione zostały w niezwykłym ogrodzie, który eksploduje kolorami na tle geometrycznych form architektury miasta. W sezonowych odsłonach flakony L’Eau d’Issey i L’Eau d’Issey pour Homme zrywają z czystą stylistyką kolorystycznym kodem biel-srebro-czerń, przywdziewając radosne, wakacyjne barwy.


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony