Uroda.com / Artykuły / Motylem jestem

Artykuły

Motylem jestem

2010-03-31


Motylem jestem...

Marka Pupa przygotowała dla swoich fanek nową, wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu o nazwie Butterfly. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne kolory i przybory do zrobienia modnego make-upu.

Autor: Katarzyna Jurczyk

Źródło: uroda.com

W swojej wiosennej kolekcji Pupa proponuje pastele, gdyż wiosenna kobieta 2010 powinna być romantyczna i powabna. W linii tej znajdują się potrójne cienie wypiekane w kolorze morskim, niebieskim oraz różu (ok. 63zł). Można je stosować zarówno na sucho, jak i na mokro, w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Na dzień polecamy stosowanie ich na sucho, gdyż oko jest wtedy delikatnie podkreślone, natomiast na wieczór możemy użyć ich na mokro - ten zabieg wzmocni efekt, nada głębszego koloru i błysku. Do makijażu oczu Pupa stworzyła też nowe kredki do oczu w intensywnych kolorach (ok. 41 zł), korespondujących z cieniami z tej samej serii.
W skład serii wchodzi również wypiekany puder połyskujący do twarzy i ciała (ok. 83 zł) oraz pomadki do ust w ołówku (ok. 39 zł), mające kolor złamanego różu. Jednym słowem, wiosennie i kolorowo.
CN42102904_Butterfly5.jpg

 Zobacz także:

Rzęsy na czasie, czyli wybieramy nowe wiosenne mascary

IsaDora na wiosnę 2010


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony