Uroda.com / Artykuły / Miss Barbie 2009

Artykuły

Miss Barbie 2009

2009-10-13


Miss Barbie

I oto zorganizowano konkurs, którego Andrzej Wajda nie może wygrać, chyba, że zdobędzie węgierski akt urodzenia. W Budapeszcie odbył się konkurs Miss Plastic Węgier 2009. Była to noc, podczas której wybrano królową nienaturalnej piękności.

Joanna

Autor:

Joanna Zarzycka

Źródło: Uroda.com

Kandydatki z dumą prezentowały osiągnięcia skalpela, wśród których królowały sztuczne piersi, nosy i pośladki. Nie zabrakło też tych, które odessały tłuszcz czy zrobiły chirurgiczną korektę palców u stóp. Warunkiem uczestnictwa w konkursie była minimum jedna operacja plastyczna i wiek 18 lat. Te z kandydatek, które poddały się jedynie zabiegowi wstrzyknięcia botoxu czy kolagenu nie zostały zakwalifikowane. Z tego powodu co poniektóre mogłyby pokusić się o oskarżenie organizatorów konkursu o dyskryminację.

Organizatorzy konkursu uparcie twierdzą,  że celem przedsięwzięcia było ukazanie harmonii ciała i duszy. Niemniej jednak i tak jury konkursu skoncentrowało się głównie na atrybutach fizycznych kandydatek, a czcze gadki o pokoju na świecie poszły w zapomnienie.

Jeden z chirurgów z wielkim przekonaniem twierdzi, iż pomimo rosnącego kryzysu w Europie liczba operacji plastycznych ciągle wzrasta. Węgry natomiast są jedną z destynacji przyciągających mieszkanki krajów Europy zachodniej, które chętnie wykonają operację plastyczną za mniejsze pieniądze.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 18 kandydatek, w wieku od 18 do 30 lat. Każda z nich wystąpiła w stroju kąpielowym przypominającym bandaże. Panie reprezentowały rożne warstwy społeczne oraz rożne profesje, od „kur domowych”, poprzez gimnastyczki akrobatyczne, fryzjerki po striptizerki. Tych ostatnich było najwięcej. Wśród nich nie zabrakło także Pani wykonującej zawód strażaka.

Dziwne lub i nie, wiele osób oglądających konkurs zgodnie stwierdziło, że ciężko im było odróżnić poszczególne kandydatki, wszystkie były „idealnie”, chirurgicznie piękne.

Zwyciężczynią konkursu została 22 letnia hostessa Reka Urban, wygrywając tym samym luksusowy apartament. Pozostałe laureatki wygrały samochód  oraz diamentową biżuterię. Chirurdzy, którym zwyciężczynie zawdzięczają swoje „plastikowe” piękno również zostali nagrodzeni.

Jeszcze nie tak dawno operacje plastyczne na Węgrzech, podobnie jak w innych krajach Europy zachodniej stanowiły temat tabu. Konkurs Miss Plastic miał na celu udowodnienie, że już tak nie jest, a operacje plastyczne niekoniecznie oznaczają ogromnych rozmiarów piersi, czy nabrzmiałe do nienormalności wargi.

Zobaczcie relację video z tegorocznego konkursu klikając tutaj


Ocena: 50

Komentarze (1)

 

  • 2011-06-19 05:05:37
    VgnYglMiXftF
    The forum is a brighter place tanhks to your posts. Thanks!
    IP: 50.74.45.171
do góry strony