Uroda.com / Artykuły / Metoda liposukcji laserowej

Artykuły

Metoda liposukcji laserowej

2010-05-17


Szybkość, skuteczność i efektywność to atrybuty najnowszej aparatury medycznej, dzięki której pacjenci katowickiej EUROKLINIKI mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszej generacji laseru do liposukcji. Zabieg przy wykorzystaniu lasera trwa zwykle około godziny, jest bardzo mało inwazyjny i można przeprowadzić go w znieczuleniu miejscowym. Laser idealnie usuwa cellulit.

Autor: as

Metoda liposukcji laserowej, czyli odsysania tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc na ciele pacjenta skierowana jest do osób chcących szybko i łatwo pozbyć się niewielkich ilości tkanki tłuszczowej. Metoda świetnie sprawdza się i polecana jest do przeprowadzenia w takich miejscach jak: brzuch, podbródek, szyja, ramiona, wewnętrzne i zewnętrzne stron ud, pośladki, kolana, biodra i kostki.

- Od ponad dwudziestu lat staram się poprawiać wygląd moich pacjentek, w tym czasie przeprowadziłem tysiące zabiegów i operacji ale muszę przyznać , że technologia z którą od tygodnia wykorzystujemy w naszej klinice przynosi znakomite rezultaty. To przełom w procesie likwidacji tkanki tłuszczowej, szczególnie w zakresie usuwania niewielkich jej skupisk na ciele pacjenta. Dzięki zastosowaniu tej  metody następuje szybkie poprawienie wyglądu, praktycznie bez pozostawienia zewnętrznych śladów ingerencji w organizm  – mówi doktor Jerzy Wilgus, właściciel EUROKLINIKI.

Laser w przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania tkanki tłuszczowej nie wymaga od pacjenta poddania się całkowitemu znieczuleniu, dzięki czemu operacja jest znacznie łatwiejsza i krótsza.  Przy pomocy promieniowania laserowego dochodzi do rozkładu tkanek tłuszczowych, które są w naturalny sposób uwalniane z metabolizmem, wszystko odbywa się bez wyraźnego krwawienia i bezboleśnie.

- Należy pamiętać, że nowa metoda nie zastępuje całkowicie tradycyjnego odsysania dużych obszarów  tłuszczu  przy pomocy operacji, stanowi natomiast jej znakomite uzupełnienie . Codziennie przeprowadzamy kilka zabiegów, co świadczy o dużej efektywności i zapotrzebowaniu na ten rodzaj medycznej usługi wśród naszych pacjentów – dodaje doktor Wilgus.

Zabiegi liposukcji metodą laserową są przeprowadzane w Katowickiej EUROKLINICE codziennie. Koszt wykonania zabiegu to 1000 – 5000 zł, jest on uzależniony od indywidualnych potrzeb, dotychczas przeprowadzonych zabiegów oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta.


NZOZ EUROKLINA
40-767 Katowice-Ligota ul. Stolarska 17
tel. 0-32 252 40 40
e-mail: klinika@euroklinika.com.pl
Ocena: 45

Komentarze (2)

 

 • 2012-09-04 07:16:07
  monika
  Jak widać, nie tylko dla mnie ten zabieg okazał się być skuteczny jeśli chodzi właśnie o walkę z cellulitem. Ja miałam wykonywany dokładnie taki http://www.cec-efekt.pl/pl/Oferta/MED-SCLPT-Zabiegi-na-Cellulit.-Alternatywa-dla-liposukcji I rzeczywiście jest tak jak mówią, że lepiej jest wydać troszkę więcej ale mieć skuteczny i widoczny w efektach zabieg.
  IP: 80.238.108.198
 • 2012-06-07 21:06:27
  nie zdecydowałabym się na coś takiego..
  IP: 83.6.126.16
do góry strony