Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Zabiegi na twarz

Artykuły

Zabiegi na twarz


zabiegi odpowiednie jesienią

Upalne słońce latem uniemożliwia wykonanie wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Co gorsza, podczas wakacji skóra jest szczególnie narażona na działanie takich czynników jak - promienie słoneczne, słona woda czy suche i gorące powietrze. Jesień to idealny czas, by ulżyć zmęczonej cerze oraz zrobić generalne urodowe porządki. »

Ocena: 0
Komentarze (103117)

jak usunąć przebarwienia z twarzy

Chętnie wystawiamy twarz na słońce, często jednak nie pamiętamy o odpowiednim zabezpieczeniu jej przed promieniami UV. Dotyczy to każdej pory roku. W efekcie na skórze mogą pojawić się przebarwienia. Współczesna medycyna estetyczna zna kilka sprawdzonych sposobów, dzięki którym twarz odzyska zdrowy i promienny wygląd. »

Ocena: 0
Komentarze (8)

peelingi chemiczne

Zimowa aura sprzyja złuszczaniu skóry. Teraz jest najlepszy czas, by skorzystać z dobrodziejstw chemicznego peelingu – spłycić zmarszczki, rozjaśnić przebarwienia i rozświetlić zmęczoną cerę. Poznaj top 3 peelingi rekomendowane przez lekarzy dermatologów. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

złoto w zabiegach

Szlachetne kruszce i kamienie mogą upiększać skórę. Medycyna estetyczna wykorzystuje je w zabiegach ujędrniających, wygładzających i rozświetlających cerę. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

lwia zmarszczka

Częste marszczenie czoła może spowodować, że w pewnym wieku na skórze między brwiami zaczną pojawiać się charakterystyczne bruzdy. W konsekwencji twarz nabiera ponurego, lekko złowrogiego wyglądu. Choć nie każdego to czeka, na wszelki wypadek warto zawczasu dowiedzieć się, czym są lwie zmarszczki i jak z nimi walczyć. »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony