Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Zabiegi na ciało

Artykuły

Zabiegi na ciało


Rewolucyjna metoda modelowania ciała przy pomocy ultradźwięków z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz więcej wielbicieli! O zabiegu Green Cavite Prestige opowiada Piotr Nowak, fizyk medyczny, ekspert współpracujący z Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed »

Ocena: 10
Komentarze (7)

cellulit

Cellulit to choroba cywilizacyjna, wieloczynnikowa. Coraz częściej obserwujemy go nawet u młodych i szczupłych kobiet. Niezastąpiona Nowość w walce z Cellulitem i lokalnymi depozytami tkanki tłuszczowej – w Face and Body Institute! »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Z pewnością widziałaś zdjęcia gwiazd, które niedawno zostały matkami, chociaż wcale tak nie wyglądają. W wywiadach zarzekają się, że wszystko dzięki genom, ćwiczeniom i zdrowej diecie. Tymczasem większość młodych mam skarży się, że w wyniku ciąży ich ciało diametralnie się zmieniło, a one nie potrafią i nie chcą pogodzić się ze zmianami sylwetki. Podpowiadamy, jak dzięki medycynie estetycznej można wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę i zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej. »

Ocena: 45
Komentarze (4)

Szybkość, skuteczność i efektywność to atrybuty najnowszej aparatury medycznej, dzięki której pacjenci katowickiej EUROKLINIKI mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszej generacji laseru do liposukcji. Zabieg przy wykorzystaniu lasera trwa zwykle około godziny, jest bardzo mało inwazyjny i można przeprowadzić go w znieczuleniu miejscowym. Laser idealnie usuwa cellulit. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

Laserowa liposukcja, znana także pod nazwa Smart Lipo jest nową technologią w usuwaniu tłuszczu, która została zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia, jako metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych miejscach. Wygląda na to, że jest to alternatywa dla tradycyjnej liposukcji czy lipolizy iniekcyjnej. »

Ocena: 50
Komentarze (2)
do góry strony